Hlavní obsah stránky

Razer Basilisk V3 Pro bílá

  • Myš Razer Basilisk V3 Pro bílá
  • Myš Razer Basilisk V3 Pro bílá
Myš Razer Basilisk V3 Pro bílá

Herní myš Razer Basilisk V3 Pro se chlubí kvalitními technologiemi, super výkonem i širokými možnostmi přizpůsobení. Procházejte obsah pomocí rolovacího kolečka, které se volně otáčí, dokud se nezastaví, nebo přepněte do hmatového režimu pro větší přesnost a uspokojivou zpětnou vazbu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRazer

Popis

Herní myš Razer Basilisk V3 Pro se chlubí kvalitními technologiemi, super výkonem i širokými možnostmi přizpůsobení. Procházejte obsah pomocí rolovacího kolečka, které se volně otáčí, dokud se nezastaví, nebo přepněte do hmatového režimu pro větší přesnost a uspokojivou zpětnou vazbu. Rozsviťte svou myš díky Razer Chroma RGB. Těšit se můžete na přizpůsobitelné jednotlivé zóny a více než 16,8 milionů barev a spoustu světelných efektů. Podsvícení dynamicky reaguje na stovky her integrovaných do Chorma.

Parametry

Typ snímáníoptické
Rozlišení pohybu30000 dpi
Bezdrátováano
Určení myšiherní
Počet tlačítek11
Bluetoothano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Myši Razer

Všechny myši Razer