Hlavní obsah stránky

Ray-Ban Original Wayfarer Modified RB4340

  • sluneční brýle Ray-Ban Original Wayfarer Modified RB4340
sluneční brýle Ray-Ban Original Wayfarer Modified RB4340

Sluneční brýle Ray-Ban Original Wayfarer Modified RB4340 jsou součástí nejnovější Ray-Ban kolekce navržené pro ženy i muže. Tento elegantní celorámový model odráží aktuální trendy v designérské oční optice a jeho Wayfarer rám dělá Ray-Ban RB4340 ideální volbou především pro kulaté, oválné a srdcové tváře.

Vybrat variantu (4)

Ray-Ban Original Wayfarer Modified RB4340 601

4 varianty pro
Ray-Ban Original Wayfarer Modified RB4340

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRay-Ban

Popis

Sluneční brýle Ray-Ban Original Wayfarer Modified RB4340 jsou součástí nejnovější Ray-Ban kolekce navržené pro ženy i muže. Tento elegantní celorámový model odráží aktuální trendy v designérské oční optice a jeho Wayfarer rám dělá Ray-Ban RB4340 ideální volbou především pro kulaté, oválné a srdcové tváře. Materiál použitý na výrobu tohoto rámu je odlehčený plast, který je zárukou výjimečné spolehlivosti a odolnosti. Technologie použitá v čočkách pohlcuje 100 % škodlivých UV paprsků.

Parametry

Určeníunisex
Barvačerná
Styl brýlísportovní
Polarizačníne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sluneční brýle Ray-Ban

Všechny sluneční brýle Ray-Ban