Hlavní obsah stránky

Pro-Ject Debut Pro černý

  • gramofon Pro-Ject Debut Pro černý
gramofon Pro-Ject Debut Pro černý

Poté, co Debut Carbon EVO v roce 2020 způsobil revoluci v sérii Debut, Debut Pro zvedá laťku ještě výše. Přenoska Pick It Pro přináší živější a robustnější zvuk a přesvědčí svým velkým dynamickým rozsahem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPro-Ject

Popis

Poté, co Debut Carbon EVO v roce 2020 způsobil revoluci v sérii Debut, Debut Pro zvedá laťku ještě výše. Přenoska Pick It Pro přináší živější a robustnější zvuk a přesvědčí svým velkým dynamickým rozsahem. Dokonalá kombinace komponent je klíčem k dosažení skvělého charismatického zvuku Pick It Pro. Milník na další desetiletí Debut Pro přináší zcela nový design gramofonů Pro-Ject. Audiofilský gramofon je přesvědčivý ve všech směrech – nejen po vizuální, ale hlavně i po zvukové stránce.

Parametry

Pohon talířeřemínkový
Otáčky gramofonu33/45/78 ot/min.

Články k tématu

TechnologieGramofony nejsou minulostí. Jak vybrat ten nejlepší?

I když si možná mnozí z vás gramofony spojí spíše s relativně dávnou minulostí, pravdou je, tento segment v posledních letech zažívá obrovský boom. Pokud doma schraňujete sbírku vinylových desek nebo…

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Gramofony Pro-Ject

Všechny gramofony Pro-Ject