Dámské, pecky, stříbro, krystal, puzetaSlušivé náušnice od českého výrobce Preciosa jsou vyrobeny ze stříbra. Upoutají pozornost svým třpytivým designem.
Slušivé náušnice od českého výrobce Preciosa jsou vyrobeny ze stříbra. Upoutají pozornost svým třpytivým designem. Tento kousek si zamilují ženy dávající přednost klasické eleganci. Jsou tvořeny z většího krystalu, kterému korunuje řada drobných čirých kamenů kubické zirkonie.
V jednoduchosti je krása a právě tohoto hesla se drží kolekce Lynx, minimalistické šperky z kubické zirkonie připomínající oči divokého rysa (Lynx), po kterém je pojmenováno také souhvězdí.
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.
Recenze 20%
Hodnocení: 20%
1 recenze
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Přidání nového hodnocení
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Registrovaný uživatel13. června 2022
Hodnocení: 20%
Zboží jsem vracel do 14 dnů od objednání. Čekal jsem na peníze takřka měsíc a dočkal jsem se jich pravděpodobně jen proto, že jsem do obchodu psal několik emailů a několikrát jsem telefonoval !!
Mimochodem, slečna, která mi vždy zvedla telefon, mi přišla jako "mimozemšťan" , byla mimo, nevěděla co má dělat a když mi řekla, že celou věc ověří a zavolá mi obratem zpět, tak samozřejmě nezavolala. Asi někde zabloudila a nenašla telefon
Produkt došel v pořádku, i když jsem ho vracel. Ovšem jednání obchodu je strašné. Nedoporučuji !!