Hlavní obsah stránky

Praha mosty spojená - Vladislav Dudák, Vít Rýpar (2020, pevná)

  • kniha Praha mosty spojená - Vladislav Dudák, Vít Rýpar (2020, pevná)
kniha Praha mosty spojená - Vladislav Dudák, Vít Rýpar (2020, pevná)

Publikace se zabývá historií, architekturou, urbanistickým rámcem i současností a plánovanou budoucností pražských mostů a předmostí, tedy tématem navýsost aktuálním. Jak název napovídá, kniha si všímá nejen mostů samotných, ale i širšího kontextu mostních staveb a jejich předmostí, jejich užívání – tedy toho, jak se mosty promítaly a promítají do života velkoměsta, jak si Praha „své mosty“ prosazuje a jak její mosty potom Prahu a život jejích obyvatel zpětně mění.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Cattacan

Popis

Publikace se zabývá historií, architekturou, urbanistickým rámcem i současností a plánovanou budoucností pražských mostů a předmostí, tedy tématem navýsost aktuálním. Jak název napovídá, kniha si všímá nejen mostů samotných, ale i širšího kontextu mostních staveb a jejich předmostí, jejich užívání – tedy toho, jak se mosty promítaly a promítají do života velkoměsta, jak si Praha „své mosty“ prosazuje a jak její mosty potom Prahu a život jejích obyvatel zpětně mění. Příběh mostů je součástí příběhu města, jeho obyvatel, jeho správy.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2020
Produktové číslo978-80-88349-20-4
Počet stran352
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné