Hlavní obsah stránky

Polaroid 7005/S

  • sluneční brýle Polaroid 7005/S
sluneční brýle Polaroid 7005/S

Sluneční brýle Polaroid jsou součástí nejnovější Polaroid kolekce navržené pro muže. Tento elegantní celorámový model odráží aktuální trendy v designérské oční optice a jeho obdélníkový rám dělá Polaroid ideální volbou především pro kulaté a oválné tváře.

Vybrat variantu (2)

Polaroid 7005/S YYV/RC

2 varianty pro
Polaroid 7005/S

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPolaroid

Popis

Sluneční brýle Polaroid jsou součástí nejnovější Polaroid kolekce navržené pro muže. Tento elegantní celorámový model odráží aktuální trendy v designérské oční optice a jeho obdélníkový rám dělá Polaroid ideální volbou především pro kulaté a oválné tváře. Materiál použitý na výrobu tohoto rámu je odlehčený plast, který je zárukou výjimečné spolehlivosti a odolnosti. Technologie použitá v čočkách pohlcuje 100 % škodlivých UV paprsků. Polarizační filtr navíc blokuje 99.9 % oslepujícího záření a zvyšuje kontrast, díky čemuž uvidíte jasnější a barvy budou sytější.

Parametry

Určeníunisex
Barvačerná
UVAano
UV400ano
Styl brýlísportovní
Polarizačníano
UVBano
Materiál obrubyplastové

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sluneční brýle Polaroid

Všechny sluneční brýle Polaroid