Hlavní obsah stránky

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

  • DVD film Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)
  • DVD film Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)
DVD film Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Historicky první hraný film o Pokémonech s názvem Pokémon: Detektiv Pikachu vychází z fenoménu Pokémon – jedné z nejpopulárnějších multigeneračních zábavních značek všech dob. Fanoušci z celého světa si nyní mohou na stříbrném plátně užít dobrodružství s Pokémonem Pikachu tak, jako ještě nikdy dřív.

Vybrat variantu (4)

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019) DVD

4 varianty pro
Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWarner Bros

Popis

Historicky první hraný film o Pokémonech s názvem Pokémon: Detektiv Pikachu vychází z fenoménu Pokémon – jedné z nejpopulárnějších multigeneračních zábavních značek všech dob. Fanoušci z celého světa si nyní mohou na stříbrném plátně užít dobrodružství s Pokémonem Pikachu tak, jako ještě nikdy dřív. Pikachu se představí v roli detektiva Pikachu, Pokémona, kterému není rovno. Ve filmu se kromě něj objeví celá plejáda oblíbených postaviček Pokémonů, každá se svými unikátními schopnostmi a povahou.

Parametry

Akčníano
Dobrodružnýano
Sci-fiano
Komedieano
Fantasyano
Rodinnýano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

DVD filmy Warner Bros

Všechny DVD filmy Warner Bros