Ocel, pozinkovaný, tloušťka 1,5 mmPozinkovaný ocelový plech představuje univerzální a odolný materiál, který je vhodný pro širokou škálu konstrukčních a průmyslových aplikací. Vyznačuje se velkým formátem 2000 x 1000 mm, který umožňuje efektivní využití při opláštění konstrukcí, výrobě dílů nebo jako stavební komponenta.
Pozinkovaný ocelový plech představuje univerzální a odolný materiál, který je vhodný pro širokou škálu konstrukčních a průmyslových aplikací. Vyznačuje se velkým formátem 2000 x 1000 mm, který umožňuje efektivní využití při opláštění konstrukcí, výrobě dílů nebo jako stavební komponenta.
Materiálové složení zahrnuje kvalitní ocel S235, která zajišťuje vysokou pevnost a trvanlivost. Tloušťka plechu 1,5 mm poskytuje dostatečnou odolnost proti mechanickému namáhání a zároveň umožňuje snadné zpracování. Povrchová úprava žárovým pozinkováním zaručuje dlouhodobou ochranu proti korozi a povětrnostním vlivům, což umožňuje použití plechu v exteriéru i interiéru.
Díky své konstrukci a povrchové úpravě je plech snadno udržovatelný a má dlouhou životnost. Vhodný je pro náročné projekty, kde je vyžadována odolnost a spolehlivost, jako jsou konstrukce, opláštění, výroba strojních dílů nebo průmyslové aplikace. Velký formát a robustní materiál zajišťují efektivní využití při realizaci různých technických řešení.