Hlavní obsah stránky

Playmobil 70827 Volkswagen Brouk

  • stavebnice Playmobil 70827 Volkswagen Brouk
  • stavebnice Playmobil 70827 Volkswagen Brouk
  • stavebnice Playmobil 70827 Volkswagen Brouk
stavebnice Playmobil 70827 Volkswagen Brouk

Rodinný vůz žluté barvy v podobě kultovního Volkswagenu Brouka nabízí dětem hru na prázdninový výlet. Playmobil Brouk má samozřejmě všechny charakteristické rysy, díky nimž je tak jedinečný, jako jsou zakřivené blatníky, logo VW, svislé čelní sklo a typická zadní kapota se čtyřválcovým motorem boxer.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPlaymobil

Popis

Rodinný vůz žluté barvy v podobě kultovního Volkswagenu Brouka nabízí dětem hru na prázdninový výlet. Playmobil Brouk má samozřejmě všechny charakteristické rysy, díky nimž je tak jedinečný, jako jsou zakřivené blatníky, logo VW, svislé čelní sklo a typická zadní kapota se čtyřválcovým motorem boxer. Na zadním sedadle je místo pro dítě, chladicí tašku, hračky Sand a ručník. Kufr a surfové prkno na cestu na pláž jsou připevněny na střešním nosiči dvěma popruhy. Stavebnice obsahuje 51 dílků a je vhodná pro děti od 5 let.

Parametry

Věk dítěte5 roků
Určení stavebnicepro kohokoliv
Produktové číslo70827
Počet dílků51
Motiv Playmobil stavebniceauto

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Stavebnice Playmobil Playmobil

Všechny stavebnice Playmobil Playmobil