Hlavní obsah stránky

Plastia Berberis Duo

  • Plastia Berberis Duo
  • Plastia Berberis Duo
Plastia Berberis Duo

Samozavlažovací velkoobjemový truhlík Berberis se dvěma samostatnými oddíly, který je svou velikostí vhodný zejména pro pěstování zeleniny nebo větších květin na balkonech a terasách. Oddíly o horním rozměru 33 x 33 cm jsou samostatně vyjímatelné, objem zeminy pro každý oddíl je 18 l, celková zásoba vody 18 l.

Vybrat variantu (6)

Plastia Berberis Duo terakota

6 variant pro
Plastia Berberis Duo

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPlastia

Popis

Samozavlažovací velkoobjemový truhlík Berberis se dvěma samostatnými oddíly, který je svou velikostí vhodný zejména pro pěstování zeleniny nebo větších květin na balkonech a terasách. Oddíly o horním rozměru 33 x 33 cm jsou samostatně vyjímatelné, objem zeminy pro každý oddíl je 18 l, celková zásoba vody 18 l. Příslušenství pro truhlíky Berberis obsahuje knoty, hladinoměr a kolečka pro snadnou manipulaci. Uvnitř každého oddílu je otvor pro pevné uchycení opory, ke které je možné rostlinu vyvazovat.

Parametry

Objem36 l
Materiál květináčeplast
Samozavlažovacíano
Typ květináčetruhlík
Závěsnéne
Na bylinkyne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Květináče a truhlíky Plastia

Všechny květináče a truhlíky Plastia