Hlavní obsah stránky

Pinguin Blizzard Wide PFM pravý khaki 190 cm

Spacák Pinguin Blizzard Wide PFM pravý khaki 190 cm

Kvalitní třísezonní dekový spacák transformovatelný do přikrývky v širší verzi. Verze Wide je o patnáct centimetrů širší než standardní velikost, přičemž byla zachována stejná gramáž náplně, takže nabízí stejný tepelný komfort, ale mnohem více prostoru.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPinguin

Popis

Kvalitní třísezonní dekový spacák transformovatelný do přikrývky v širší verzi. Verze Wide je o patnáct centimetrů širší než standardní velikost, přičemž byla zachována stejná gramáž náplně, takže nabízí stejný tepelný komfort, ale mnohem více prostoru. Díky umístění zipu na levé nebo pravé straně a jeho rozdělení v rohu u nohou je možné spojit dohromady nejen dva Blizzardy, ale také Blizzard se všemi dekovými spacáky s plněním ThermicFibre PFM, což jistě ocení především zamilované páry. Tato funkcionalita navíc výrazně zvyšuje tepelný komfort.

Parametry

Typ spacákutřísezónní
Délka190 cm
Extrémní teplota-17 °C
Tvar spacákudekový
Náplň spacákumikrovlákno
Hmotnost2100 g

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Spacáky Pinguin

Všechny spacáky Pinguin