Hlavní obsah stránky

Piatnik Time Flies Activity EN

  • desková hra Piatnik Time Flies Activity EN
  • desková hra Piatnik Time Flies Activity EN
desková hra Piatnik Time Flies Activity EN

Time Flies jsou jednoduše anglické Activity, což je jedna z nejúspěšnějších párty her vůbec. Ve hře vysvětlujete zadané pojmy svým spoluhráčům buď pantomimicky, kreslením nebo slovním vysvětlením.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPiatnik

Popis

Time Flies jsou jednoduše anglické Activity, což je jedna z nejúspěšnějších párty her vůbec. Ve hře vysvětlujete zadané pojmy svým spoluhráčům buď pantomimicky, kreslením nebo slovním vysvětlením. A to vše v angličtině.

Párty hru Time Flies tedy využijete buď se svými cizokrajnými kamarády nebo pokud se učíte anglicky a preferujete učení hrou.

Hra obsahuje 220 karet obsahujících 6 pojmů (celkem 1320 pojmů), hrací desku, 4 figurky, pravidla hry a přesýpací hodiny. Škola hrou - aneb anglické Activity vám zpříjemní večery s kamarády.

Pro hru s nejmenšími jsou tu Activity Děti, které vám zaručí spoustu zábavy. A pro opravdu rychlé hráče je možné pořídit Activity Junior Turbo s časovačem, který hru urychlí.

Parametry

Minimální věk hráčů12 roků
Maximální počet hráčů16
Doba hraní45 min.
Produktové číslo7984
Minimální počet hráčů3
Jazykangličtina
Maximální doba hraní90 min.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Deskové hry Piatnik

Všechny deskové hry Piatnik