Hlavní obsah stránky

Piatnik Cink! Extreme

  • Desková hra Piatnik Cink! Extreme
  • Desková hra Piatnik Cink! Extreme
  • Desková hra Piatnik Cink! Extreme
Desková hra Piatnik Cink! Extreme

Cink Extreme! je další z řady oblíbené společenské hry Cink! Oproti klasické variantě hry Cink si v této verzi musíte dávat pozor na mnohem více faktorů! Hráči postupně odkrývají své karty. Když se na stole objeví dvě stejné karty s ovocem nebo zvířátko s jeho oblíbeným ovocem, musí rychle zacinkat na zvoneček.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPiatnik

Popis

Cink Extreme! je další z řady oblíbené společenské hry Cink! Oproti klasické variantě hry Cink si v této verzi musíte dávat pozor na mnohem více faktorů! Hráči postupně odkrývají své karty. Když se na stole objeví dvě stejné karty s ovocem nebo zvířátko s jeho oblíbeným ovocem, musí rychle zacinkat na zvoneček. Kdo má rychlé reakce, získá karty protihráčů. Vyhrává ten hráč, který má nejvíce karet. Hra je určena pro 2–6 hráčů. Doporučený věk hráčů je 6 let.

Parametry

Produktové číslo77579

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Deskové hry Piatnik

Všechny deskové hry Piatnik