Strojek na vlasy Recenze Philips HC5630/15

Recenze Philips HC5630/15

S bezdrátovým zastřihovačem Philips HC5630/15 se z vás stane holič, který dovede stylově upravit účes či vousy během pár minut. Vyberte si z 28 různých délek střihu a vylaďte vzhled přesně podle vašich představ. Klíčové vlastnosti - výdrž baterie 90 minut - doba nabití 1 hodina - délka střihu 0,5 až 28 mm - omyvatelný - samoostřící břity - Turbo tlačítko Bezdrátový zastřihovač Philips HC5630/15 Společnost Philips představila zastřihovač, se kterým získáte rovnoměrný střih díky technologiím DualCut a Trim-n-Flow Pro. Jeho ergonomický design skvěle padne do ruky.

Registrovaný uživatel11. března 2022

dobře holí vlasy i vousy dlouhá výdrž baterie čištění vodou lehký nízká cena

Registrovaný uživatel17. ledna 2020

Rychle se nabíjí, vydrží dlouho nabitý. Skladnost. Lehká manipulace a ovládání.

Doporučuji!

Registrovaný uživatel13. března 2022

Víc než deset let jsem používal přístroj stejné značky, tady je znát pokrok a je opět skvělý. Manželka mě stříhá (dostřihuje) každý týden.

Z mého pohledu - žádný.

Jsem spokojený.

Registrovaný uživatel5. ledna 2023

Stříhá bezvadně.

Supr

Registrovaný uživatel15. září 2022

Snadné ovládání, lehký pro manipulaci, velká variabilita.

Žádné

Naprostá spokojenost.

Registrovaný uživatel6. srpna 2022

Stříhá skvěle, zatím nejlepší strojek, co jsem měl.

Registrovaný uživatel11. června 2022

Produkt jsem vybrala na základě kladného hodnocení v dTestu a naprostá spokojenost, poměr cena/výkon super, ostříhá bez problémů i hóódně hrubé vlasy

Registrovaný uživatel1. června 2022

Ze strojků co jsme měli, je určitě nejlepší.

nic

dobře utracené peníze

Registrovaný uživatel16. dubna 2022

Kvalita, vodotesne, lehke, tiche. Rychle nabijeci s kontrolkou. Skoda, ze to nema USB, ale stale nejaky obycejny konektor.

Pisou , ze se da zamknout nastaveni velikosti strihani, nic takoveho neni, jen to kolecko ma odpor s nejakym cvakanim, nic vic. Obcas pri drzeni si koleckem posunu velikost, takze bych uvital, orpavdicke zamknuti nejakym mechanickym tlacitkem.

Doporucuji i pres mensi vyhrady.

Registrovaný uživatel28. února 2022

Produkt jsem vybral kvůli výdrži baterie a omývatelnosti stříhací části zastřihovače. Oboje bezchybně funguje. Používám jak na delší fousy, tak na vlasy.

Doporučuji ke koupi

Registrovaný uživatel15. září 2021

Všechno funguje jak má. Jsem spokojen. Vybíral jsem dle recenzí.

*****

karellibal17. února 2024

Nejlepší zastřihovač vlasů, jaký jsem kdy měl. Krom toho, že špičkově stříhá má výbornou ergonomii. Celokovová patka také není obvyklá u běžných strojků. Dlouhá výdrž akumulátoru, po třech stříháních zatím drží.

Žádné

Martinek30. prosince 2023

Prostě stříhá vlasy ;-))

slechtaji21. prosince 2023

Vybral jsem si tento produkt, protože vyšel nejlépe v testu. Zatím jsem použil jednou a velice dobrý.

V ničem neselhal.

Registrovaný uživatel29. srpna 2023

lehký, tichý, dobrá cena, pracuje se sním dobře máme teprve chvíli

Registrovaný uživatel17. července 2023

podle značky ostrost 1 týdně

Registrovaný uživatel22. června 2023

Nic.

Reklamuji. Po 9 měsících odešla úplně baterka. Ani po 16 hodinách nabíjení se baterie nedobije a strojek zároveň nefunguje ani ze sítě. Možná vadný kus? Reklamuji a jsem otrávený

Registrovaný uživatel11. června 2023

Dobrý poměr cena výkon.

Doporučuji.

Registrovaný uživatel24. dubna 2023

Striha perfektne, nema problem s hustymi vlasy

Registrovaný uživatel28. března 2023

Dobře stříhá.