Hlavní obsah stránky

PHILCO PEC190X

Digestoř PHILCO PEC190X

Nerezový podvěsný odsavač par Philco PEC 190 X má do šířky 60 cm, spadá do třídy energetické účinnosti C a zaujme především svým ergonomickým designem s tlačítkový ovládáním. Odsavač par má 3 stupně rychlosti o maximálním výkonu 192 m3 za hodinu.

Vybrat variantu (2)

PHILCO PEC190X nerezová

2 varianty pro
PHILCO PEC190X

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPHILCO

Popis

Nerezový podvěsný odsavač par Philco PEC 190 X má do šířky 60 cm, spadá do třídy energetické účinnosti C a zaujme především svým ergonomickým designem s tlačítkový ovládáním. Odsavač par má 3 stupně rychlosti o maximálním výkonu 192 m3 za hodinu. Zabudované úsporné LED osvětlení o 2 W zase rozzáří pracovní plochu pod digestoří. Odsavač par nabízí možnost, zda odsátý vzduch vypustíte do komína, nebo se přefiltrovaný vrátí zpět do kuchyně pomocí recirkulace. Do příslušenství pak patří záslepka a extra tichá zpětná klapka.

Parametry

Konstrukce odsavačepodvěsné
Hlučnost65 dB
Recirkulaceano
Výkon odsávání192 m³/hod
OsvětleníLED diody
Odtah do komínaano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Digestoře PHILCO

Všechny digestoře PHILCO