Hlavní obsah stránky

PHILCO PDI 1568 DLTDX

  • Myčka nádobí PHILCO PDI 1568 DLTDX
  • Myčka nádobí PHILCO PDI 1568 DLTDX
Myčka nádobí PHILCO PDI 1568 DLTDX

Volně stojící myčka nádobí PHILCO PDI 1568 DLTDX se šířkou 60 cm je vybavena několika technologiemi určenými k různému mytí nádobí. Mezi těmito technologiemi naleznete například tlakové mytí TriangleWash, které je určeno pro mytí velmi špinavého nádobí umístěného v zadní části spodního koše anebo technologii DirectSpray, která je určena na přímé mytí vnitřku kojeneckých lahví nebo vysokých sklenic s cílem vyšší hygienické čistoty.

Vybrat variantu (3)

PHILCO PDI 1568 DLTDX černá

3 varianty pro
PHILCO PDI 1568 DLTDX

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPHILCO

Popis

Volně stojící myčka nádobí PHILCO PDI 1568 DLTDX se šířkou 60 cm je vybavena několika technologiemi určenými k různému mytí nádobí. Mezi těmito technologiemi naleznete například tlakové mytí TriangleWash, které je určeno pro mytí velmi špinavého nádobí umístěného v zadní části spodního koše anebo technologii DirectSpray, která je určena na přímé mytí vnitřku kojeneckých lahví nebo vysokých sklenic s cílem vyšší hygienické čistoty. Specialitou tohoto

Parametry

Energetická třídaD
Hlučnost39 dB
Šířka60 cm
Počet sad nádobí15
Výška85 cm
Hloubka60 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Myčky nádobí PHILCO

Všechny myčky nádobí PHILCO