elektrický obojek Recenze Petrainer PET998DB

Recenze Petrainer PET998DB

Elektronický výcvikový obojek Petrainer 998DB. Většinu vlastností tento obojek sdílí s předchozím modelem, tudíž disponuje praktickým dosahem na 300 m, možností ovládat až dva psy najednou a třemi druhu výcvikových korekcí. Klíčové vlastnosti - voděodolný přijímač - podsvícený displej - tlačítko pro vypnutí přijímače Obojek pro psy Petrainer PET998DB Model PET 998DB díky chytrému pohybovému senzoru umí spořit energii. Jakmile snímač zaznamená, že nedochází k pohybu, přepne se do režimu stand-by.

Registrovaný uživatel15. listopadu 2018

z nezvladatelného psa se během 2 dnů stal pes, se kterým se může vyjít ven. Samozřejmě, že výchova bude trvat ještě hodně dlouho, ale tohle to snad trošku urychlilo.

obojek by byl možná lepší kožený, ne žplastový

Registrovaný uživatel20. dubna 2022

nevím

nevm

nemám návod na použití v češtině prosím o jeho poslání za vyřízení děkuji.

radkavintrova2. března 2024

Před léty jsem ho již jednou kupovala. Jsem s ním maximálně spokojená. Jednoduché používání. Používám denně, chodíme do polí a lesa, kde je hodně srnek. Takže pro jistotu na přivolání.

x

Registrovaný uživatel15. května 2023

pro doplnění výcviku mladého psa plně dostačující

Registrovaný uživatel5. dubna 2022

funguje jak má

nebylo správné počasí,aby se pořádně vyzkoušel,pejsek ho měl na sobě pouze 1x

co jsem zatím vyzkoušela,tak jsem spokojená

Registrovaný uživatel5. března 2022

Tentokrát nespokojenost , mám již druhý , s prvním max. spokojenost , druhá zkušenost špatná

Strašně rychle se vyvíjí , nevypíná se ! Tentokrát nespokojenost !!!!

Registrovaný uživatel17. listopadu 2021

Fena funguje ihned po zaznění tónu, brnění používám jen pokud se chystá útočit na druhou starší fenku co máme.

Myslet na dobíjení

Za mě jinak dobrý pomocník, ale nesmí se nevhodně používat. Pes si křivdu velmi dobře pamatuje!!!

Registrovaný uživatel24. října 2021

dostupná cena..funkčnost, dostatečná vzdálenost i doba nabití, používám ho jen jako prodlouženou ruku

spokojenost

Registrovaný uživatel12. února 2020

krátká životnost baterie

Registrovaný uživatel18. března 2019

Poměr cena - výkon

Přepínání funkcí jedním tlačítkem, není problém sáhnout vedle a dát nežádoucí signál

Registrovaný uživatel21. března 2019

100%

0 %

Vše OK:

Registrovaný uživatel22. června 2022

Maximální spokojenost. Zatím jsem použila jenom vibraci, mému psovi toto stačí. Už po jednom dni pochopil.

ladislav.chochola5. října 2023
Registrovaný uživatel20. září 2022