Registrovaný uživatel
5. prosince 2022
Hodnocení: 60%
Bohužel mě to zklamalo, světlo není moc platné a kleště by bylo fajn, kdyby byly ostřejší, takto musím opravdu hodně síly, aby drápky přestřihly. A to máme jorkšíry

| 5 | 2x | ||
| 4 | 0x | ||
| 3 | 3x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 0x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Bohužel mě to zklamalo, světlo není moc platné a kleště by bylo fajn, kdyby byly ostřejší, takto musím opravdu hodně síly, aby drápky přestřihly. A to máme jorkšíry