Hlavní obsah stránky

Palram Hybrid 1,8 x 2 m PC 4 mm

  • zahradní skleník Palram Hybrid 1,8 x 2 m PC 4 mm
  • zahradní skleník Palram Hybrid 1,8 x 2 m PC 4 mm
zahradní skleník Palram Hybrid 1,8 x 2 m PC 4 mm

Zahradní skleník Palram Hybrid tvoří kombinované typy polykarbonátových panelů, které jsou ohebné a vysoce odolné, kombinovaných s konstrukcí z eloxovaného hliníku. Střešní panely jsou vyrobeny z dvojitého polykarbonátu pro ochranu před slunečním zářením.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPalram

Popis

Zahradní skleník Palram Hybrid tvoří kombinované typy polykarbonátových panelů, které jsou ohebné a vysoce odolné, kombinovaných s konstrukcí z eloxovaného hliníku. Střešní panely jsou vyrobeny z dvojitého polykarbonátu pro ochranu před slunečním zářením. Boční panely jsou z průhledného polykarbonátu, který propouští až 90 % světla.

Klíčové vlastnosti
  • hliníkový rám a ocelová základna
  • kombinované polykarbonátové panely
  • uzamykatelná rukojeť dveří
  • střešní větrací okno
  • integrovaný okap
Zahradní skleník Palram Hybrid

Základnu tvoří pozinkovaná ocel, která zajišťuje skleníku stabilitu. Na ní navazuje hliníkový rám, který je tuhý a odolný proti nepříznivým podmínkám a korozi. Pro snadné používání jsou dveře skleníku opatřeny magnetickým zámkem pro udržení otevřené polohy. Dveře lze také kvůli bezpečnosti uzamknout. Díky střešnímu okénku bude snadné skleník větrat. Rostliny tak budou mít dostatek čerstvého vzduchu. Pro zjednodušení větrání si můžete dokoupit Automatický otvírač okna Palram. Díky vestavěným okapům můžete sbírat dešťovou vodu pro zalévání.

Parametry

Typ konstrukce skleníkusedlová střecha
Výplň skleníkupolykarbonát
Výška209 cm
Materiál konstrukce skleníkuhliník
Tloušťka výplně4 mm
Šířka185 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zahradní skleníky Palram