Hlavní obsah stránky

Palram Balance 2,4 x 3,6 PC 4 mm stříbrný

  • zahradní skleník Palram Balance 2,4 x 3,6 PC 4 mm stříbrný
zahradní skleník Palram Balance 2,4 x 3,6 PC 4 mm stříbrný

Nová řada špičkových dvoudveřových skleníků řady Balance vás okouzlí nejenom velkorysým prostorem, ale i praktičností, krásným vzhledem s krystalicky čirými stěnami, robustní konstrukcí, snadnou montáží a dokonalými užitnými vlastnostmi. I zákazníci u nás opouštějí trend těžkých, nebezpečných (sklo) a na přepravu, sestavení a ukotvení velmi náročných skleněných skleníků a orientují se, podobně jako zákazníci v Německu či Anglii na lehké, prakticky nezničitelné a bezpečné polykarbonátové skleníky za velmi příznivou cenu, které si navíc každý může za víkend postavit svépomocí sám.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPalram

Popis

Nová řada špičkových dvoudveřových skleníků řady Balance vás okouzlí nejenom velkorysým prostorem, ale i praktičností, krásným vzhledem s krystalicky čirými stěnami, robustní konstrukcí, snadnou montáží a dokonalými užitnými vlastnostmi. I zákazníci u nás opouštějí trend těžkých, nebezpečných (sklo) a na přepravu, sestavení a ukotvení velmi náročných skleněných skleníků a orientují se, podobně jako zákazníci v Německu či Anglii na lehké, prakticky

Parametry

Typ konstrukce skleníkusedlová střecha
Výplň skleníkupolykarbonát
Výška231 cm
Materiál konstrukce skleníkuhliník
Tloušťka výplně4 mm
Šířka242,5 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zahradní skleníky Palram