Hlavní obsah stránky

VeGA 6000 Strong 1,9 x 3,1 m PC 4 mm

  • zahradní skleník VeGA 6000 Strong 1,9 x 3,1 m PC 4 mm
zahradní skleník VeGA 6000 Strong 1,9 x 3,1 m PC 4 mm

Skleník VeGA 6000 Strong je vyroben z eloxované hliníkové konstrukce + prosklení z komůrkových polykarbonátových desek síly 4 mm (vynikající tepelně izolační vlastnosti, prakticky nerozbitné, desky jsou opatřeny kvalitním UV filtrem a na slunci nežloutnou, ani nekřehnou). Skleník VeGA 6000 Strong lze postavit na plechovou základnu, která je součástí dodávky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVeGA

Popis

Skleník VeGA 6000 Strong je vyroben z eloxované hliníkové konstrukce + prosklení z komůrkových polykarbonátových desek síly 4 mm (vynikající tepelně izolační vlastnosti, prakticky nerozbitné, desky jsou opatřeny kvalitním UV filtrem a na slunci nežloutnou, ani nekřehnou). Skleník VeGA 6000 Strong lze postavit na plechovou základnu, která je součástí dodávky. Základna je vyrobena z pozinkovaného ocelového plechu a zajistí pravoúhlost, přesnost a stabilitu celého skleníku.

Parametry

Typ konstrukce skleníkusedlová střecha
Výplň skleníkupolykarbonát
Výška204 cm
Materiál konstrukce skleníkuhliník
Tloušťka výplně4 mm
Šířka190 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zahradní skleníky VeGA