Hlavní obsah stránky

Pabobo Lumilové Barbapapa

  • dětské svítidlo Pabobo Lumilové Barbapapa
dětské svítidlo Pabobo Lumilové Barbapapa

Pabobo Lumilove Barbapapa micro USB pink, Svítící kamarád, který doprovází děťátko na cestě za dobrodružstvím dnem i nocí. Svítí bez potřeby kabelů či baterií - dobíjí se pomocí univerzálního micro USB kabelu a poté může svítit až 11 hodin! Rozsvěcuje se / zhasíná se pomocí tlačítka ve spodní části.

Vybrat variantu (2)

Pabobo Lumilové Barbapapa pink

2 varianty pro
Pabobo Lumilové Barbapapa

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPabobo

Popis

Pabobo Lumilove Barbapapa micro USB pink, Svítící kamarád, který doprovází děťátko na cestě za dobrodružstvím dnem i nocí. Svítí bez potřeby kabelů či baterií - dobíjí se pomocí univerzálního micro USB kabelu a poté může svítit až 11 hodin! Rozsvěcuje se / zhasíná se pomocí tlačítka ve spodní části. Je lehký a anatomicky tvarovaný. Větší děti mohou lampičku používat jako osvětlení ve tmě a najít tak správnou cestu v noci bez buzení dospělých. Rozměr: výška 14,5 cm x šířka 9cm.  Bezpečný, nezahřívá se. Vhodný pro děti od narození.          

Parametry

Typ svítidladekorativní
Barvarůžová
Patice žárovkyintegrovaná LED

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dětská svítidla Pabobo