- Skladem
- Doprava od 79 Kč
- Osobní odběr zdarma (1)
- Doprava od 79 Kč
- Osobní odběr zdarma (1)
















Ovocňák Rakytníkový džem s hruškou 200 g
Ovocňák Rakytníkový džem s hruškou v balení o hmotnosti 200 g představuje zajímavou kombinaci chutí, kde se kyselost rakytníku snoubí se sladkostí hrušky. Tento džem je vyráběn z rakytníku pěstovaného v sadech na Beckově, který je ručně sbírán a tříděn pro dosažení nejlepší kvality.
Jako sladidlo je použit třtinový cukr, jenž spolu s přírodním pektinem zajišťuje správnou konzistenci džemu. Výrobek neobsahuje dochucovadla, barviva ani umělé konzervanty, což ocení především ti, kteří dbají na přirozenost a kvalitu potravin. Džem je vhodný pro vegany.
Jedna sklenice tohoto džemu je skvělým doplňkem k rannímu pečivu, hodí se také k ozdobení dortů či dezertů, nebo pro dochucení kaší. Nutriční hodnoty na 100 g výrobku jsou následující: energetická hodnota 649,9 kJ/155,2 kcal, tuky 0,1 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 39,7 g (z toho cukry 38,6 g), bílkoviny 0,1 g a sůl 0 g.
Výrobek je zcela bez alergenů a je vyrobený v České republice. Pokud hledáte poctivý, přírodní džem s netradiční kombinací chutí, tento produkt by mohl být tou pravou volbou.
| Výrobce | Ovocňák Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Kategorie | Džemy, marmelády a povidla Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| BIO | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Hmotnost | 200 g Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na Zboží od | 17. ledna 2023 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||