Hlavní obsah stránky

Orion Regál 4 patra 50 x 19,5 cm plast

  • Orion Regál 4 patra 50 x 19,5 cm plast
Orion Regál 4 patra 50 x 19,5 cm plast

Pokud vás trápí nedostatek úložného prostoru v kuchyni, koupelně, dílně nebo pracovně, můžete sáhnout po úzkém plastovém regálu, který vyplní takzvaná "hluchá místa" mezi kuchyňskou linkou, vedle pračky, toalety, u pracovního stolu nebo za dveřmi. Regál je díky šířce 19,5 cm a 4 transparentním děrovaným policím vhodným místem pro dochucovadla, dózy s běžnými surovinami na vaření, pro kořenky.

Vybrat variantu (2)

Orion Regál 4 patra 50 x 19,5 cm plast bílý/černý

2 varianty pro
Orion Regál 4 patra 50 x 19,5 cm plast

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuOrion

Popis

Pokud vás trápí nedostatek úložného prostoru v kuchyni, koupelně, dílně nebo pracovně, můžete sáhnout po úzkém plastovém regálu, který vyplní takzvaná "hluchá místa" mezi kuchyňskou linkou, vedle pračky, toalety, u pracovního stolu nebo za dveřmi. Regál je díky šířce 19,5 cm a 4 transparentním děrovaným policím vhodným místem pro dochucovadla, dózy s běžnými surovinami na vaření, pro kořenky. Lze do něho uložit i čisticí prostředky, zásobu toaletního papíru nebo ručníky a utěrky. Je vyroben z plastu, lze jej snadno složit a v případě potřeby otřít.

Parametry

Typ nábytkuregál
Šířka nábytku50 cm
Hloubka nábytku19,5 cm
Materiál policeplast
Výška nábytku82 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Police a regály Orion