Kusový, vpichovaný, materiál koberce vlna, podkladová vrstva textil, plocha koberce střižený vlasBéžový koberec Jeneen 482/C78W s krásnými orientálními motivy květin, růžic a geometrických vzorů je vyveden v červených a žlutých tónech. Tradiční vzor s precizními detaily nikdy nevychází z módy.
Béžový koberec Jeneen 482/C78W s krásnými orientálními motivy květin, růžic a geometrických vzorů je vyveden v červených a žlutých tónech. Tradiční vzor s precizními detaily nikdy nevychází z módy.
Koberec má střižený vlas z kvalitní novozélandské vlny, která mu propůjčuje odolnost, jemnost a dokonalý požitek na dotek. Vlna též oslní svou vyšší odolností vůči vyblednutí od slunce, nadchne hřejivým pocitem při doteku a snižuje prostupování chladu z podlahy.
Toto vše vytvoří krásný prvek, který vnese do vašeho obývacího pokoje luxus, eleganci a atmosféru exotických krajin. Celý obvod koberce je obšit kvalitní nití, která zamezuje deformaci a zajišťuje rozměrovou stálost. Koberec lze položit i v místnosti s podlahovým vytápěním.