Hodnocení: 80%
Používám už mnoho let
vydrží 3 měsíce
docela dobře sedí
dobrá cena
člověk dobře vidí

| 5 | 51x | ||
| 4 | 10x | ||
| 3 | 0x | ||
| 2 | 1x | ||
| 1 | 1x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Kontaktní čočky Optima FW čtvrtletní 4 čočky jsou dlouhodobě oceňovány pro svou snášenlivost, přesné zakřivení a dlouhou výdrž. Uživatelé si chválí poměr ceny a kvality, i když se ojediněle objevují stížnosti na poškozené čočky v balení. Pro ty, kdo hledají spolehlivé čočky s vyhovujícím poměrem ceny a výkonu, jsou tyto čočky vhodnou volbou.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Používám už mnoho let
vydrží 3 měsíce
docela dobře sedí
dobrá cena
člověk dobře vidí
Používám už řadu let. Naprosto mi vyhovují. Nemám však srovnání s jinými čočkami.
Již měsíc objednáno a stále nepřišlo...
používám dlouhodobě
používám už dlouho
Používám mnoho let a nemíním měnit.
Čočky dobře sedí. Vydrží dlouho. Oko nijak nedráždí. Cena vs. kvalita je vyhovující. Pravidelně kupuji již několik let a nadále budu.
Nosím tento typ kontaktních čoček již 25 let, nikdy žádné záněty očí z čoček, příjemné nošení, cena.
Pouze dvakrát za tuto dobu jsem v originálním balení našel čočku přeloženou a slepenou, oddělit od sebe již nešla a přetrhla se.
Maximální spokojenost, doporučuji. Používám v kombinací s roztokem Bausch & Lomb ReNu MultiPlus..
Super jsem moc spokojen
Kupuji už několik let
používám je již řadu let.. protože mají specifické zakřivení, které na mé očipřesně pasuje :)
výborná snášenlivost
dobrá cena, snášenlivost
Doporučuji vám tento obchod.Cena kvalita je super
Používám spousty let a jsem spokojená. I s cenou.
Spokojenost po hodně hodně let.
Objednávám opakovaně, vše v pořádku