Recenze Ona Pharm Fytofem harmony control

Recenze Ona Pharm Fytofem harmony control

Fytofem Harmony & Control je přípravek vyvinutý pro ženy po čtyřicítce. V souvislosti s ubývající hormonální aktivitou může u žen docházet k řadě nepříjemných příznaků, které snižují kvalitu života a také zpomalení metabolismu, které vede k zadržování vody v těle, zvýšení tělesné hmotnosti a ukládání tuku v rizikových partiích. Obsahuje tři komplexy přírodních látek, minerálů a vitaminů, které některé problémy pomáhají řešit. Jedná se o doplněk stravy.

Registrovaný uživatel2. února 2019

Můžu jen doporučit, moje problémy zhruba po 20 dnech zcela ustoupily (moje váha je 62 kg). Jenom je potřeba VYDRŽET a nečekat, že 2. den to bude lepší, tak rychle to fakt nejde. :-) Tělo potřebuje čas, aby si potřebné látky hezky doplnilo a srovnalo se. Myslím si, že záleží i na hmotnosti a i velikosti deficitu chybějících látek, takže proto je doba, kdy potíže ustoupí u každé ženy jiná. Užívám poctivě každý večer 1 tabl. a zapíjím čistou vodou a jsem zcela bez nepříjemných návalů jak v noci, tak ve dne. Porovnála jsem složení s ostatními doporučovanými produkty a FytoFEM harmony control mi z toho vyšel nejlépe. Vyhovuje mi.

DOPORUČUJI a hlavně vám přeji tu pohodu bez nepříjemných návalů, je předsi nesmyls se trápit, když Vám tento produkt může pomoct.

Registrovaný uživatel4. prosince 2021

Perfektní, mě jednoznačně pomáhají na zmírnění návalů a i na psychiku. Když na pár dní omylem vysadím, první "horko" mi připomene, že jsem zapomněla... :-) Používám přes rok a naprostá spokojenost.

Doporučuji.

Registrovaný uživatel17. ledna 2023

Uzivam nyni tobolky zhruba mesic, pomaha mi hlavne usnou a spat. Drive to bylo nesnesitelne. Nespavost, poceni a tak, vzdyt to znate. FytoFEM beru vecer a k němu jsem zakoupila i MENOaktiv, ten si beru rano. Účinky jsou znat, nepotim se tolik, návaly jsou mírné. Spim konečně celou noc, jen občas se vzbudim, tj. cca2x za tyden, což uz je lepsi. Ale co je podstatne, rychleji usnu, žádná nespavost. Po 4 týdnech uživani fakt pomáhá. Vsem zenam preji, aby ty neprijemne zmeny v nasem těle skvele zvladly. At vam vsem pomohou jakekoliv doplnky, ktere si vyberete. Je toho spousta a clovek ani nevi,co vybrat. Zkuste cokoliv, piste co pomohlo vam. I kdyz to nebude 100%, hlavne, ze nam bude lepe!!

Myslim, ze mohu doporucit. Lepe spim. At pomůže i vam.

kamesova.j18. června 2020

Produkt mi doporučila moje gynekoložka,užívám ho denně a jsem s ním velice spokojena.

Zatiím žádné.

Registrovaný uživatel20. října 2020

Už po týdnu užívání jsem cítila zmírnění návalů horka, až zcela vymizely.

Registrovaný uživatel14. listopadu 2021

učinkuje 100%, lepší než hormony

Varianta 30 tbl.
Registrovaný uživatel5. října 2021

Po všech možných vyzkoušených preparátech, tento nejlépe pomáhá zvládat potíže v menopauze.

- nic

Registrovaný uživatel27. června 2023

pomáhá jsem spokojená

Registrovaný uživatel9. května 2023

Ničemu nepomohlo, návaly pokračují,

Registrovaný uživatel15. února 2023

Tento produkt beru už léta, jednu tabletu denně. Je na rostlinné bázi.

Velmi dobrý

Registrovaný uživatel5. ledna 2023

Vyhovuje mi

Registrovaný uživatel16. prosince 2022

Lepší spánek, celkově víc v pohodě

cermakova5marie25. května 2022

Užívala jsem i jiný preparát Který nebyl tak účinný. Za mě má pět hvězdiček.

Registrovaný uživatel23. května 2022

Fytofem uzivam v menopauze. Snizuje navaly a poceni. Uzivam dlouho ,jsem spokojena.

Fytofem je dobry na navaly a poceni pri menopauze. Spokojenost,uzivam dlouho.

Registrovaný uživatel17. dubna 2022

Přírodní produkt, jedna tableta denně.

Zatím ho užívám jen asi dva měsíce, je to přírodní produkt, takže to chce trochu trpělivosti, ale zdá se že začíná zabírat, návaly už nemám tak často a ani v noci se už nebudím. Byl mi doporučen od někoho, komu velmi pomohl.

Registrovaný uživatel24. března 2022

pomaha

Registrovaný uživatel3. ledna 2022

Návaly horká nejsou tak často.

Registrovaný uživatel12. srpna 2023

na radu mého gynekologa jsem si koupila tyto přírodní tablety, abych nemusela hned užívat hormonální léčbu. zatím spolehlivě fungují

Miloš Šlechta7. července 2023

Beru necely mesic a asi po 14 dnech jsem zaznamenala pomerne vyrazne zlepseni nalady. Jinak zadna zmena, ale budu pokracovat a uvidime :)

Registrovaný uživatel22. června 2023

Pomerne po 2 mesicich nemam jiz takove problemy