Velikost nohy (EU) 38,5, barva modrá, hmotnost 295 gBěžecká obuv navržená pro maximální tlumení a dynamický odraz je vhodná pro silniční běh na různém povrchu. Vyznačuje se výrazným systémem Monster CloudTec®, který zajišťuje masivní odpružení a efektivní absorpci nárazů při dopadu.
Informace o On Running Cloudmonster 2 W Nimbus/Arctic
Popis
Běžecká obuv navržená pro maximální tlumení a dynamický odraz je vhodná pro silniční běh na různém povrchu. Vyznačuje se výrazným systémem Monster CloudTec®, který zajišťuje masivní odpružení a efektivní absorpci nárazů při dopadu. Přepracovaná superpěna Helion™ s dvojitou hustotou zvyšuje komfort a zároveň poskytuje výbušný odraz, což podporuje energický běh.
Konstrukce obuvi zahrnuje nylonový Speedboard®, který zajišťuje plynulý odraz a podporuje přirozený valivý pohyb chodidla. S hmotností 295 gramů nabízí obuv vyvážený poměr mezi robustností a dynamikou, vhodný pro běžce hledající pohodlí a výkonnost.
Svršek obuvi je vyroben z lehkého a prodyšného materiálu, konkrétně ze 100 % recyklovaného polyesteru, což zvyšuje udržitelnost produktu. Modrá barva dodává obuvi univerzální a estetický vzhled. Obuv je vhodná pro neutrální běžce i pro ty s mírnou supinací, díky přizpůsobivému tvaru a podpoře přirozeného pohybu nohy.
Zapínání je řešeno klasickým šněrováním, které umožňuje individuální nastavení a pevné držení nohy během běhu. Celkově je obuv koncipována pro běžce, kteří vyžadují vysokou úroveň tlumení a dynamiku při každém kroku.