Svářečka Recenze Omicron Gama 166

Recenze Omicron Gama 166

Omicron Gama 166 je profesonální svářecí invertor určen pro sváření obalenou elektrodou (MMA) a metodou netavící se wolframovou elektrodou (TIG) při montážních prácích. Omicron Gama 166 je vybavena funkcemi: Hot Start pro dokonalé zapálení svářecího oblouku, Antistick pro omezení svářecího proudu při zkratu a přepínačem charakteristiky MMA-TIG pro zvolení vhodného svářecího procesu.

Porovnat ceny od 4 439 Kč

Registrovaný uživatel27. května 2020

Nechci to nijak potápět ,ale zapalování elektrody nafunguje jak deklaruje výrobce . Svaruji jak 2 - tak 2,5 elektrodou a pokaždé mám problém s přilepováním elektrod .

info8. července 2020

Svaruje dobre, kabely dostatecne dlouhe a mekke. Mala, lehka, skladna. Na domaci vareni perfekt.

Ten lehky zapal me stve. Pri brnknuti prskne a kdyz chci pouze bodovat neco maleho, zbytecne moc provaruje. U stare Invero to nedelalo, ale ta uz se bohuzel nevyrabi.

Registrovaný uživatel20. listopadu 2020

Cenově dostupná, kompaktní svářečka a hlavně Česká kvalita. Výhoda 16A jistič, pro takový to domácí žvýkání perfektní volba.

Registrovaný uživatel5. října 2020

český kvalitní výrobek

zatím nic

dobře svařuje

Registrovaný uživatel12. února 2021

Zapalování oblouku mnohem lepší než moje stará trafosvářečka, subjektivně i sváry vypadají o dost lépe V pohodě mi svařuje i v mraze s 30m prodlužovačkou (2,5 elektrodou) Vyhovuje mi jednoduché ovládání Pohodlně se přenáší na popruhu Kabely dlouhé tak akorát (dosáhnou kam potřebuji a jde to s nimi přenášet) I když v ní bude pár čínských dílů, pořád je to český výrobek

Zástrčku kabelu od kleští jsem si označil červenou lepenkou. Vypadá stejně jako zástrčka kabelu od kostry a jak mám kabely pořád trochu zamotané, tak jsem pořád hledal co patří na + a co na -.

Zatím mám jen měsíc a jsem velmi spokojený. Pro kutila jako já paráda!

Miroslava H.27. září 2023

Šlape opravdu neskutečně dobře !

Registrovaný uživatel24. června 2022

Super svářečka.

Varianta + kabely
Registrovaný uživatel18. května 2022

Hele,spokojenost. Lokální produkt, v hledáčku byla několik let. Na domácí příležitostné sváření pecka.

Cajk

Registrovaný uživatel17. dubna 2022

Nejsem žádný profi svářeč, ale opravdu s touto svářečkou je radost pracovat. Sváří pěkně a na hoby sváření kolem domu úplně dostačující.

Varianta + kabely
Registrovaný uživatel12. března 2022

Kvalita, mobilita, český výrobek a cena. Na práce kolem domu vyhovuje.

Nejsem profi, tak zatím nic. Možná někomu schází digi display, ale to pro hobby není nutné.

Koupil jsem i s kabely a kuklou + dárek rukavice. Jsem spokojen i s rychlým doručením. Doporučuji.

Registrovaný uživatel26. září 2021

Odpovídá popisu.

Registrovaný uživatel31. srpna 2021

Praktická, lehce přenosná a všestranná... pro domácí použití naprosto dostačující... Jsem velice spokojen

Registrovaný uživatel30. srpna 2021

Zatim jsem vyvařil jenom 5ks elektrod. Zapaluje dobře. Uvidíme jak se bude chovat při delším svařováním.

Registrovaný uživatel8. srpna 2021

cena / výkon domácí použití ideál spokojenost

Registrovaný uživatel8. července 2021

funguje skvěle i z 30m prodlužkou,

nemá box

svařečka výborná,jako amater se mi lépe vaří z rutilkama,u bazických se mi pořád lepí elektroda ke sváru a to tak každy 2 vteřiny,z rutilkou jedu celou elektrodu tak na 3x

Registrovaný uživatel30. dubna 2021

Lehká ,dobře fungující svářečka

Žádné

Spokojen

Registrovaný uživatel6. dubna 2021

Proti předchozí trafo svářečce je to pěkný dravce. Oblouk chytit není problém a hlavně to člověk unese krásné v 1 ruce...

Mohl by být kufřík součástí výbavy.

Dle recenzí jsem se nepletl..

Registrovaný uživatel5. dubna 2021

Na doporučení kamaráda, krásně chytá oblouk, perfektně sváří. Zatím jsem svářel jen jeden den, ale mám práci venku, hned jak bude tepleji tak to rozjedu.

Žádné !!!

Svářečka mě mile překvapila !