Hlavní obsah stránky

Olympus OM System TG-7

Digitální kompakt Olympus OM System TG-7

Zachyťte všechna svá outdoorová dobrodružství s mimořádně odolným kompaktním fotoaparátem Olympus OM System TG-7. Jádrem fotoaparátu je 12 Mpx 1/2.3" BSI CMOS snímač, který v kombinaci s obrazovým procesorem TruePic VIII poskytuje pozoruhodnou čistotu obrazu a výkon při slabém osvětlení.

Vybrat variantu (2)

Olympus OM System TG-7 červený

2 varianty pro
Olympus OM System TG-7

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuOlympus

Popis

Zachyťte všechna svá outdoorová dobrodružství s mimořádně odolným kompaktním fotoaparátem Olympus OM System TG-7. Jádrem fotoaparátu je 12 Mpx 1/2.3" BSI CMOS snímač, který v kombinaci s obrazovým procesorem TruePic VIII poskytuje pozoruhodnou čistotu obrazu a výkon při slabém osvětlení. Fotoaparát je schopen vysoce kvalitního video záznamu v rozlišení 4K/30p a rovněž FullHD při 120fps. Integrovaný objektiv se 4násobným optickým zoomem pokrývá ekvivalentní rozsah 25-100 mm se světelností f/2-4,9 pro práci ve zhoršených světelných podmínkách.

Parametry

Rozlišení snímače12 MPx
Optický zoom4 x
Maximální světelnost objektivu4,9 f/
Velikost snímače1/2.3 palce
Minimální světelnost objektivu2 f/
Minimální ohnisková vzdálenost4,5 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné