Recenze Nutri Czech Diterpex Rapid 30 tob.

Recenze Nutri Czech Diterpex Rapid 30 tob.

Diterpex Rapid přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, metabolismu lipidů (tuků), potlačení chuti k jídlu. Pomáhá zvýšit čilost, bystrost a vytrvalostní výkon. Klíčové vlastnosti - doplněk stravy - vhodné pro vegany a vegetariány - neobsahuje lepek Doplňková strava Nutri Czech Diterpex Rapid 30 tob. Diterpex Rapid je doplněk stravy ve formě tobolek, který je určený pro osoby s BMI 25 a vyšším.

Registrovaný uživatel8. května 2019

účinnost cítím se skvěle psychicky vitalita jako před nemocí

Roky mám problémy se štítnou žlázou a nemohu zhubnout nebo skoro vůbec. Nyní jsem po poradě s lékařkou vyzkoušela Diterpex. Váha postupně klesá a cítím se skvěle i psychicky. Návaly už skoro nemám. Všem co mají stejný zdravotní problém a užívají letrox, jako já, včele doporučuji. Milena

Registrovaný uživatel19. dubna 2019

omezení hladu energie

Je to můj zlatý přípravek na hubnutí.Nemám vůbec hlad a energie mám mnoho.Váha jde dolů.Super doporučuji!

Registrovaný uživatel6. května 2019

tvarování postavy méně cm i kil energie nechuť k jídlu

Po měsíci užívání : začínala jsem na 75 kg, v pase měla 78 cm, přes boky 110 cm. Nyní 70 kg, v pase 74 cm, přes boky 106,5 cm. Kolegyňky v práci začaly užívat také :-). Chodí s lepší náladou, s energií a už i ony na sobě vidí změny vzhledu :-). Holky, tak že, opravdu funguje. Bára

Registrovaný uživatel20. prosince 2019

Mohla jsem napsat tuto recenzi :D. Poučení, že pohodlí ve formě výživových doplňků (nikoliv léků) je zbytečné vyhazování peněz a nenahradí správné stravování a pohyb.

1) Nehubne se po něm, úbytek váhy po měsíci užívání rovná se 0. 2) Netlumí hlad. 2) Energie pouze první den po první tabletě, ten den se mi opravdu špatně usínalo, pak si tělo na kofein zvyklo, unavená jsem byla stejně, jako předtím. 3) Kapsle nalačno je lahůdka, pepř v ní obsažený vám promění žaludek v peklo. 4) Celkem veliká kapsle. 5) Nežádoucí účinky: - průjem - zapomeňte na to, že půjdete na WC na a za minutu jste venku. - hnisavé boláky, chcete-li akné, i tam, kde byste je nečekali Po ukončení užívání se vše vrátilo do normálu.

Tak trochu podezírám hodnotící celým internetovým spektrem, že jsou jejich hodnocení falešná. Jsou jako přes kopírák - komentující zhubli 5 kg za měsíc, jsou nabití energií a přípravek jim doporučil lékař. Za mě jedno veliké NE.

Registrovaný uživatel23. června 2019

žádné

Koupila jsem tento zázrak brala 2 denne a vysledek po 15 dnech byl nulový tak jsem začala brát 3 denne a beru uz 10 dní a výsledek opět 0 jsem asi jedinná kdo po tomto zázraku nezhubnul anebo komentáře jsou vymyšlené

Registrovaný uživatel5. července 2019

Žádné

Koupila jsem si rovnou dvě balení, které jsem poctivě dovybrala a s nulovým efektem. Takže mohu říci, účinek nulový.

Registrovaný uživatel2. května 2019

Mé pocity jsou nad míru očekávání. Před lety jsem užívala zlatá vajíčka adipex, ale bylo mi hodně špatně psychicky. Je pravda, že jsem zhubla 12 kilo. Diterpex mi dodává hodně energie a je mi po něm psychicky velmi dobře. Omezil mi chutě na sladké a celkově hlad. Pomalu hubnu. Jsem spokojená. Hezký den Květa

Registrovaný uživatel11. dubna 2019

Funguje skvěle a mám plno energie

Hůř usínám,když vezmu večer.

Nevěřila jsem tomu,ale fakt funguje.Hubnu konečně.Mám problém se štítnou žlázou i přesto váha klesá!

Registrovaný uživatel26. dubna 2019

splnil očekávání

méně kilo

Užívám 10 den a 2 kila šla dolů a asi dobrý.Uvidím jak to půjde dál.Cítím se dobře.Doporučuji

Registrovaný uživatel26. května 2019

-7 kilo za měsíc vitalita psychicky v pohodě

Úžasný přípravek na hubnutí

Registrovaný uživatel9. července 2019

mnoho energie a absolutní nechuť na jídlo zhubla jsem 15 kilo

Lék na mě působí opravdu dobře.Nemám vůbec hlad a do jídla se doslova nutím.Na sladké nemám ani pomyšlení a to jsem opravdu na sladké!Zhubla jsem od dubna 15 kilo.Doporučuji jako mě doporučil lékař.Sám ho užívá.

Registrovaný uživatel31. srpna 2019

Funguje Úbytek kil Více energie Nemám potřebu se ladovat

Nevěřila jsem tomu čekala jsem ze to je zase nějaká reklama ale nechci se vzdávat,hledala jsem hlavně něco na podporu energie a zaujalo mě to v souvislosti s pomoci k produkci hormonu štítné žlázy nemám sice potvrzenou žádnou sníženou funkci ale byla jsem tak zralá na antidepresiva, užívám víc než týden první dva dny teda prujem ale pak uz nic nával energie někdy raději beru jen jednu denně při dvou jsem hyperaktivní,úžasné mi to zvedlo náladu, nekompenzuji únavu jídlem, které mi stejně nepomohlo, je mi úžasně, váhu tolik neřeším ale manžel byl dva dny pryč a dnes na mě ziral jak z jara, prej ty si zhubla za dva dny, jelikož je svědek mé proměny hlavně v chování, žádoni ať mu taky dam, chce to zkusit, my hubnout ale moc nepotřebujeme, spis energii potrebujem a nálada jde nahoru sama, jsem nadšena úžasný výrobek, teda blbě se shání, jděte do toho za jiné ptakoviny jste uz peníze vyhodili za zkoušku to stojí, tuhle recenzi píšu uz bude půlnoc nemůžu spát šla bych klidně na turu a to jsem normálně uz dávno mrtvá dnes jsem si vzala dvě a tu druhou v 15:00 tak zitra jen jednu

Registrovaný uživatel7. června 2019

Dobrý den,beru už 10 dní,ale pouze 1ráno a nemusím vůbec jíst jen pít a na začátku jsem měla pas 92 teď mám 87 za 10 dní.

Registrovaný uživatel30. září 2019

Úbytek na váze 8 kilo za měsíc

Balení by mohlo být větší

Maximálně spokojená s tímto lékem. Po měsíci užívání jsem o 8kilo lehčí. Mohu doporučit jako byl mě doporučený lékařem z ortopedii.

Registrovaný uživatel30. května 2019

tlumí opravdu chuť k jídlu energie hubnutí lepší psychik

Obtížné sehnat, ještě že mám na 3 měsíce dopředu zásobu.

Dlouhá léta jsem zápasila s nadváhou. Hubnutí je o to těžší, když trpím onemocněním štítné žlázy. Poslední dobou se ručička nehnula a až teď, než jsem vyzkoušela Diterpex. Jsem maximálně spokojená, jak váha klesá. Momentálně -5 kilo za 17 dní což jsem ani nedoufala a hlavně nečekala. Když vezmu ráno jsem nabitá energií na několik hodin. Na mě působí skvěle i ohlasy okolí jsou podobné. Doporučil mi ho endokrinolog.

Registrovaný uživatel27. dubna 2019

Nemám absolutně chuť na jídlo.Tlumí výborně.Nutím se do jídla.Nechápu kde se ve mě bere tolik energie.

Registrovaný uživatel25. dubna 2019

omezení chuti k jídlu energie hubnu

Splnil co jsem očekávala

Registrovaný uživatel15. července 2019

-6 kilo za měsíc

Nečekané zhubnutí 6 kilo za měsíc! Jsem opravdu nadšená.

Registrovaný uživatel25. dubna 2019

Vyhovuje mi, nemám hlad.Nedávno jsem vyzkoušela jiný přípravek a nic bez efektu.