Hlavní obsah stránky

Nikon Z5

Fotoaparát Nikon Z5 je odolný, lehký, snadno ovladatelný a kompatibilní s celou řadou kompaktních objektivů pro obrazové snímače ve formátu FX/kinofilmu. Dosáhněte nové působivé kvality obrazu bez ohledu na to, jestli budete fotografovat nebo filmovat.

Vybrat variantu (5)

Nikon Z5 24-200 mm

5 variant pro
Nikon Z5

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNikon

Popis

Fotoaparát Nikon Z5 je odolný, lehký, snadno ovladatelný a kompatibilní s celou řadou kompaktních objektivů pro obrazové snímače ve formátu FX/kinofilmu. Dosáhněte nové působivé kvality obrazu bez ohledu na to, jestli budete fotografovat nebo filmovat. Tento fotoaparát mirrorless je zkonstruován na základě bajonetu Nikon Z – největšího dostupného upevňovacího bajonetu pro fotoaparáty s obrazovým snímačem ve formátu kinofilmu. Díky tomu dopadne na obrazový snímač fotoaparátu více světla, což umožní svobodnější tvorbu a zachytí více detailů, prostorové hloubky a barev.

Parametry

Rozlišení snímače24,3 MPx
Velikost snímačefull frame
Minimální ohnisková vzdálenost24 mm
Typ snímacího senzoruCMOS
Citlivost ISO51 200
Maximální ohnisková vzdálenost200 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kompakty s výměnným objektivem Nikon