Hlavní obsah stránky

Nikon Coolpix P1000

Nikon Coolpix P1000 vás dostane svým 125× optickým zoomem, se kterým se ve vysoké kvalitě přiblížíte až na měsíc. Navíc oceníte možnost pořizování videa ve vysokém 4K rozlišení nebo různé fotorežimy pro krásně ostré fotografie.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNikon

Popis

Nikon Coolpix P1000 vás dostane svým 125× optickým zoomem, se kterým se ve vysoké kvalitě přiblížíte až na měsíc. Navíc oceníte možnost pořizování videa ve vysokém 4K rozlišení nebo různé fotorežimy pro krásně ostré fotografie.

Klíčové vlastnosti
  • 125× optický zoom
  • 16MPx snímač
  • objektiv NIKKOR
  • elektronický hledáček
  • podpora 4K videa
  • aplikace SnapBridge

Digitální fotoaparát Nikon Coolpix P1000

Nikon Coolpix P1000 vás pořádně přiblíží a to doslova. Jeho jedinečný 125× zoom vám zobrazí měsíční krajinu či letadla na obloze. 250× zoom s funkcí Dynamic Fine Zoom digitálně rozšíří hranici zoomu na neuvěřitelných 6000 mm a vy tak zachytíte celou širokoúhlou scénu nebo nejmenší detaily.

fotoaparát Nikon Coolpix P1000
Skvělé snímky

Nikon Coolpix P1000 se může pochlubit s 16MPx BSI CMOS snímačem a objektivem NIKKOR se světelností f/2,8. K jedinečným záběrům přispěje obrazový procesor EXPEED snižující možné zkreslení a automatické zaostřování s rychlostí záznamu až 7 snímků za sekundu. Při focení oceníte různé fotorežimy pro zvláštní příležitosti jako například Moon, Bird-Watiching nebo Bulb a Time.

fotoaparát Nikon Coolpix P1000
Variabilní displej

Elektronický hledáček s extrémně vysokým rozlišením 2 360 000 pixelů nabízí naprosto detailní pohled na scénu i při fotografování za velmi jasného světla. LCD displej s úhlopříčkou 3,2“ lze natočit skoro všemi směry. Jakmile přiblížíte k fotoaparátu obličej, přepne snímač pohledu do hledáčku na elektronický hledáček.

fotoaparát Nikon Coolpix P1000
Video jak od profesionála

Zaznamenejte video ve vysokém 4K rozlišení se snímací frekvencí 30p nebo Full HD s frekvencí 60p. Nikon Coolpix P1000 je vybaven HDMI výstupem, takže video je možné sledovat na externím monitoru při jeho pořizování. Do vestavěného konektoru můžete připojit externí mikrofon pro kvalitnější zvuk záznamu. Navíc můžete využít režim pro časosběrné videosekvence. Zachyťte měnící se krajinu nebo putování měsíce po obloze.

fotoaparát Nikon Coolpix P1000
Stabilní snímky

S digitálním fotoarátem Nikon Coolpix P1000 pořídíte stabilní a ostré snímky i bez stativu a na dlouho ohniskovou vzdálenost. O vše se postará optický systém redukce vibrací s dvojitou detekcí, který potlačí chvění fotoaparátu.

Aplikace SnapBridge

Spárujte svůj tablet nebo chytrý telefon s fotoaparátem Nikon Coolpix P1000 přes aplikaci SnpaBridge a ihned můžete sdílet vaši tvorbu s přáteli. Navíc vám po synchronizaci vaše chytrá zařízení poslouží i jako dálkové ovládání foťáku.

Parametry

Rozlišení snímače16 MPx
Optický zoom125 x
Maximální světelnost objektivu8 f/
Velikost snímače1/2.3 palce
Minimální světelnost objektivu2,8 f/
Minimální ohnisková vzdálenost24 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné