Hlavní obsah stránky

Niceboy Raze Zeus černý

Bluetooth reproduktor Niceboy Raze Zeus černý

Bezdrátový reproduktor Niceboy Raze Zeus vás zaujme svým masivním zvukem a nekonečnými možnostmi přehrávání - připojte se pomocí Bluetooth 5.0 nebo využijte integrovaný slot na Micro SD kartu, případně vstup na flashdisk. V kombinaci s 12hodinovou výdrží, funkcí powerbanky a voděodolnou konstrukcí získáte v tomto Bluetooth reproduktoru skvělého parťáka nejen na cesty.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNiceboy

Popis

Bezdrátový reproduktor Niceboy Raze Zeus vás zaujme svým masivním zvukem a nekonečnými možnostmi přehrávání - připojte se pomocí Bluetooth 5.0 nebo využijte integrovaný slot na Micro SD kartu, případně vstup na flashdisk. V kombinaci s 12hodinovou výdrží, funkcí powerbanky a voděodolnou konstrukcí získáte v tomto Bluetooth reproduktoru skvělého parťáka nejen na cesty. Součástí balení je popruh přes rameno.

Parametry

Výkon65 W
Displejne
3,5 mm jackano
Barvačerná
Výdrž baterie12 hodin
Powerbankane
Micro SD/SDHCano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Bluetooth reproduktory Niceboy

Všechny bluetooth reproduktory Niceboy