Hlavní obsah stránky

Neštěkej na svého psa: Manuál láskyplné a efektivní výchovy - Tomáš Nushart (2022, brožovaná)

  • kniha Neštěkej na svého psa: Manuál láskyplné a efektivní výchovy - Tomáš Nushart (2022, brožovaná)
kniha Neštěkej na svého psa: Manuál láskyplné a efektivní výchovy - Tomáš Nushart (2022, brožovaná)

Cpou se k vám do postele, olizují obličej i uši, ocasem shazují věci, blátivými tlapami špiní koberce, nikdy se nenaučí pít vodu bez cákání, padají z nich chlupy, a když jsou mokří, tak smrdí. Ale stejně je milujete, že? Protože oni vás taky, z celého svého psího srdce.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuJan Melvil Publishing

Popis

Cpou se k vám do postele, olizují obličej i uši, ocasem shazují věci, blátivými tlapami špiní koberce, nikdy se nenaučí pít vodu bez cákání, padají z nich chlupy, a když jsou mokří, tak smrdí. Ale stejně je milujete, že? Protože oni vás taky, z celého svého psího srdce. Tato kniha je určená všem, kdo si chtějí společné chvíle se psím parťákem užít v radosti a pohodě, a vychovávat jej pomocí moderních tréninkových metod. Tedy bez strachu z trestů, zato tak, jak to mají psi rádi – hrou a metodou pozitivního posilování.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2022
Produktové číslo978-80-7555-167-2
Počet stran208
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné