Hlavní obsah stránky

Navitel R980 4K černá

Kamera do auta Navitel R980 4K černá

Navitel R980 4K je autokamera se spoustou funkcí, která vám bude dělat společnost na všech cestách. Zařízení je vybaveno snímačem Sony IMX415, který dokáže zaznamenat vaši jízdu v rozlišení 4K, což znamená, že na výsledném videu uvidíte všechny detaily včetně dopravních značek a registračních značek.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNavitel

Popis

Navitel R980 4K je autokamera se spoustou funkcí, která vám bude dělat společnost na všech cestách. Zařízení je vybaveno snímačem Sony IMX415, který dokáže zaznamenat vaši jízdu v rozlišení 4K, což znamená, že na výsledném videu uvidíte všechny detaily včetně dopravních značek a registračních značek. Při záznamu za špatného osvětlení se můžete spolehnout na sedmivrstvou skleněnou čočku a IR filtr, udržující vysokou kvalitu záznamu, zatímco 140° úhel záběru zachytí jak silnici před vámi, tak i okraje vozovek.

Parametry

Umístění kameryna sklo
Úhel záběru140 °
Displejano
Rozlišení videa4K
Počet snímků za vteřinu30 fps
GPSano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kamery do auta Navitel

Všechny kamery do auta Navitel