Recenze Naturprodukt Forfemina Slim

Recenze Naturprodukt Forfemina Slim

Forfemina Slim pomáhá při odstraňování přebytečné vody z těla a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Doplněk stravy bylinného původu s obsahem minerálů, hořkého pomeranče, extraktem z kopřiv a černého pepře a zinku. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Registrovaný uživatel7. listopadu 2020

Opravdu funguje, ale musí se užívat delší dobu. Otoky nohou se zmírnily a co se týče váhy, tak šla dolů, ale je zapotřebí se zdravě stravocat pochopitelně :)

Vyšší cena

Dobrý produkt

Registrovaný uživatel2. září 2021

-funguje při odvodnění organizmu - zmizely, až na několik výjime, otoky nohou i rukou -zdá se mi, že i snižuje chuť na jídlo, hmotnost nižší o pět kg

- nezjistila jsem

- za mne doporučuji

johanka ceska11. května 2021

Měla jsem oteklé, těžké a opravdu bolavé nohy. Nemohla jsem do dřepu a nohy byly jako nafouklé. Po dvou dnech užívání naprostá úleva a žádné otoky a pocit těžkých nohou. Hubnutí rozhodně nečekejte, ale k vůli němu jsem si tabletky nekupovala.

Na odvodnění opravdu funguje.

Registrovaný uživatel1. září 2019

Jsem spokojena,protoze opravdu je uzasny,prestaly mi otekat nohy,presne tak jak je v navodu,a dokonce i ubiram na vaze,coz je skvele

Registrovaný uživatel22. května 2020

cena přijatelná

účinek u mě pomalý,někomu může nastoupit rychleji na odvodnění.Na hubnutí pokud člověk dostane vodu z těla tak ano ale po ukončení dobrání tablet po čase je jojo efekt musí se váha kontrolovat.

Tablety pro odvodnění v celku dobré ale ne každému pomohou.

Registrovaný uživatel21. října 2020

Perfektní na odvodnění, víceméně mi vymizely otoky nohou. Užívám dlouhodobě 2x denně.

martahonza22. června 2020

Opravdu odůvodňuje, plní účel

Škoda, že není levnější

Doporučuji, nic lepšího jsem nenašla.

Registrovaný uživatel20. července 2023

Potravinový doplněk vhodný na odvodnění, podporuje hubnutí a obsahuje pouze přírodní věci. Pokud k tomu přidáte trochu pohybu, můžete opravdu i nějaké to kilo zhubnout.

Jsem s ním spokojená, ale chce ho rozhodně užívat delší dobu.Jedna krabička vám moc nepomůže, ale i tak nastartujete svůj organismus, pokud na sobě chcete něco změnit k lepšímu.Doporučuji k tomu přidat trochu cvičení a procházky.

Varianta 75 cps.
Registrovaný uživatel24. října 2022

Již jsem Forfeminu 2x užívala, a byla jsem spokojená. Užívala jsem ji na podzim a na jaře. Teď ji budu užívat po třetí.

Myslím si, že očekávat od toho, že nebudu mít pocit hladu jako při užívání Lindaxy nefunguje. Škoda.

Nevím co bych dodala.

Registrovaný uživatel25. srpna 2019

Neotekaji nohy je mě fajn

Žádný

Registrovaný uživatel20. března 2022

Po predepsanych lécích mne začaly napuchat nohy a celkově jsem začala pribírat na váze. Pomohla mne Forfemina.Dokud budu předepsané léky brat(postupně mne je lékař snizuje)po tu dobu budu Forfeminu kupovat. Pomaha.

Registrovaný uživatel18. února 2022

Funguje a to je důležité

Žádné

Odvodnění a úbytek hmotnosti je znatelný,také sformovaninpostavy díky forfemine v kombinaci s cvičením je výrazné

Registrovaný uživatel5. listopadu 2021

Pro mne vyhovujíci lék na odvodnení a potíže v prechodu,skusila jsem aj jine ale tenhle učinkuje u mne nejlíp.

žadne

Registrovaný uživatel8. září 2021

Nezaznamenala jsem výraznější efekt.

Registrovaný uživatel29. května 2020

žádné

žádné

Produkt bohužel ani trochu nesplnil mé očekávání,jako kdybych ho nebrala.

Registrovaný uživatel1. srpna 2022

Splňuje očekávání. Zkoušela jsem i jiné značky, ale tahle mi vyhovuje nejvíc.

Jsem spokojená.

Registrovaný uživatel29. června 2022

produkt vyhovuje.

Registrovaný uživatel10. června 2022

Na otoky pomohlo okamžitě po první tabletě, teď beru 1 ráno a pohoda, kotníky mám zase jako dřív. Za mě super. Jo, a ta druhá verze Forfeminy na mě nefungovala vůbec.

Cena

Super věc na otoky.

Registrovaný uživatel6. února 2022

produkt užívám denně a jsem s ním moc spokojená. Je to jednoduché užívání.

zápory nevidím

doporučuji všem