Mobilní telefon Recenze Motorola Moto G60

Produkt již není v prodeji

Recenze Motorola Moto G60

Motorola Moto G60 poskytuje soustavu fotoaparátů, které svým výkonem ohromí. Pořizujte snímky kvalitní 108MPx kamerou s ultra vysokým rozlišením. Jděte dál s 6000mAh baterií, která vydrží až 54 hodin na jedno nabití. Navíc si užijte působivý výkon s procesorem Qualcomm Snapdragon 732G.

Registrovaný uživatel12. listopadu 2021

Displej Responzivita dostatek prostoru i výkonu na hry a další aplikace gelový kryt zdarma skvělý foťák výdrž - i 3 dny na běžné používání

vystouplý fotoaparát na zadní straně

recenze psána po 2 týdnech používání

Registrovaný uživatel19. prosince 2021

Telefon mě plně vyhovuje,rychlý a jednoduchý,musel jsem se s ním seznámit ale teď už plná spokojenost.

Registrovaný uživatel3. prosince 2021

Uživatelsky neskutečně dobrý/přívětivý Téměř čistý android 11. Lehoučká nástavba MOTO. Gesta. Atraktivní vzhled. Slušný foťák. Výdrž baterie - záleží jak moc telefon používáte...ale dva dny dáte s přehledem, kolikrát dám i tři. Cena

Chybí 5g

Určitě to není nejlepší telefón na světě, ale za ty prachy je výborný. Určitě bych vypíchl uživatelský komfort, telefon se prostě hodně dobře používá. Tomu telefonu, krom podpory 5g síti, vůbec nic nechybí. Doporučuji ho každému kdo chce za relativně málo peněz hodně muziky.

Registrovaný uživatel5. srpna 2022

-za ty prachy slušný mobil -velký display s výbornou odezvou -mobil s čistým Androidem bez zbytečných nástavb -svižná čtečka otisku prstů -dobré fotky za dobrých světelných podmínek -velikost baterie, opravdu vydrží -atd. (zatím ve fázi seznamování se)

-mobil je díky velké kapacitě baterie težší -sada čoček vystupující z těla fotoaparátu

Za ty peníze je to určitě super mobil a kdo nemusí nástavby typu miui tak určitě doporučuji. Svou práci udělá a pro nenáročné, kteří nechtějí používat mobil jen na volání a posílaní zpráv a zároveň hledají něco slušnějšího a ne úpnou topku určitě dobrá volba. Koupil bych znovu.

Registrovaný uživatel22. května 2022

Velký displej, rychlost načítání, odezva aplikaci, výdrž baterie

Registrovaný uživatel28. prosince 2021

- Výkonný, ale ještě jsem ho nevyzkoušel při těžkém zatížení. - Průhledný obal v balíčku s telefonem. - Kvalitní foťák. - Pracuje, jak má.

Registrovaný uživatel26. prosince 2021

Jednoduché ovládání, pěkné fotky

Nic

Dobrý kup

Registrovaný uživatel21. července 2022

Extrémní výdrž, baterie je fakt super. Opravdu nadstandartní foťák, překvapily mě hlavně kvalitní makro fotky. Displej citlivý, čitelný i na přímém slunci. Čtečka otisků prstů je rychlá a přesná. Nabíjení trvá až 2 hodiny. NFC bezproblémové.

Za ty peníze žádné nemá...

Doporučuji všem, kterým nevadí větší rozměry i váha.

Registrovaný uživatel22. května 2022

dobrá baterie, která vydrží za provozu 2 dny bez nabíjení. Výborný foťák.

je těžký a pro menší ženské ruce nevhodný.

OK. V poměru cena - výkon je to dobrá volba ve střední třídě

Registrovaný uživatel2. prosince 2021

Ve všech ukazatelích splní vaše očekávání

Vzhledem ke kapacitě baterie váha

Za málo peněz hodně muziky

Josef H.27. listopadu 2021

Výdrž baterie, výborný fotoaparát,dostatek prostoru,cena.

Nic

Doporučuji

Registrovaný uživatel1. listopadu 2022

Svižný telefon s androidem 11, hned mi nabídnul upgrade na 12. Celkem čistý android bez zbytečných aplikací.

Je přece jen moc velký, sice nevadí, ale kdo má menší ruku může být problém.

Příště bych šel do rozměrově menšího.

Registrovaný uživatel16. září 2022

Výborný 108Mpix foťák,velká výdrž baterie,vydrží v pohodě 3 dny,Motorola je top značka a telefon používámvelmi často....a 3 rpky záruka,což je jinde za nemalý příplatek.

Za mě bez nedostatků,zatím jsem na žádné nepřišel.

Zatím velká spokojenost,rozhodně bych se s další koupí na vás obrátil a klidně obchod svým známým doporučím.

Registrovaný uživatel6. července 2022

maká dobře

zatim nic

dobrý foun

Mobilenet30. ledna 2022
Mobilenet

Ve střední třídě se na českém trhu nabízí poměrně zajímavá Motorola Moto G60, která cílí na všechny, kteří hledají opravdu velký displej. Současně za relativně příznivou cenu 6 tisíc korun dokáže zaujmout 108megapixelovým fotoaparátem a baterií s kapacitou 6 000 mAh.

velký displej se 120 Hz

vysoká hmotnost

jen průměrný procesor

Více na Mobilenet
Simonko_01. listopadu 2023

-super foťák při venkovním osvětlení -120hz -smooth -baterka 6000mAh -Selfie kamera -Displej -gesta Vlastně úplně všechno

-občas je nepříjemný šum při tmavých oblastech na YouTube. -Kamera není dobrá pro horší osvětlení. Pokud chcete něco fotit v noci tak na tenhle foťák rozhodně zapomeňte. A při domácím světle bývá hrozný šum (videa taky)

Registrovaný uživatel10. prosince 2022

Na svoji cenu velmi dobrý telefon.

Je o něco těžší, ale zase má dobrou výdrž baterie.

Je třeba si zvyknout na specifické motorola ovládání.

Registrovaný uživatel18. listopadu 2022

přehledný, jednoduchý, rychle reaguje, funkční, cena

těžší a větší než můj minulý :( v bublině s datem, hodinami a počasím nelze nastavit, aby tam byl vidět čas prvního budíku..to mi dost chybí

spokojena, šlo by vylepšit

Registrovaný uživatel24. října 2022

Aku

Fotoaparát , pomalé nabíjení.,auto regulace jasu

Registrovaný uživatel22. října 2022

Dlouhá výdrž baterie, jednoduchá obsluha, písmo lze zvětšit i pro důchodce. Větší, těžší, nikde se nezapomene.