Hlavní obsah stránky

MotoGP 22: Day One Edition Xbox Series X

  • MotoGP 22: Day One Edition Xbox Series X
MotoGP 22: Day One Edition Xbox Series X

Prozkoumejte veškerý obsah ze sezóny MotoGP 2022. Čeká vás přes 120 závodníků, více než 20 oficiálních okruhů a všechny emoce oficiálního šampionátu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuUbisoft

Popis

Prozkoumejte veškerý obsah ze sezóny MotoGP 2022. Čeká vás přes 120 závodníků, více než 20 oficiálních okruhů a všechny emoce oficiálního šampionátu. A pokud se chcete ponořit do minulosti, více než 70 historických šampionů vám umožní připomenout si to nejlepší z historie MotoGP.

Znovu prožijte jeden z nejnapínavějších a nejslavnějších šampionátů v historii MotoGP. Čeká vás 17 kapitol, jedna pro každou Grand Prix ze sezóny 2009. Vžijte se do role takových legend, jako je Rossi, Lorenzo, Stoner a Pedrosa na vrcholu jejich kariéry. V každé epizodě budete čelit různým výzvám a připomenete si na vlastní oči ty nejslavnější momenty mistrovství světa. Veškerý obsah bude doplněn o více než 50 minut skutečných záběrů na začátku každé kapitoly, které režíroval a komentoval Mark Neale, režisér těch nejlepších dokumentů o MotoGP.

Staňte se závodníkem, kterým jste vždy chtěl být, díky novým výukám, které vám pomohou se rychle zlepšit díky krátkým herním relacím, anebo se zapište na MotoGP Academy a odhalte v sobě šampiona.

Založte si vlastní tým nebo se přidejte k nějakému oficiálnímu. Vyberte si zaměstnance a rozvíjejte svou motorku, u které můžete vylepšovat motor, rám, aerodynamiku a elektroniku. Převezměte kompletní kontrolu nad svým herním zážitkem. Založ juniorský tým v Moto2 a Moto3: najměte si manažera týmu, technického ředitele a závodníka a dosáhněte nových cílů.

Poprvé v sérii značky budete moct vyzvat kamarády v režimu pro 2 hráče na rozdělené obrazovce: nenechte si tuto šanci ujít! A pokud by to nestačilo, užijte si šílené online závody mezi platformami (cross-play je dostupný mezi konzolemi stejné skupiny).

Vychutnejte si hru na maximum díky konzoli Xbox Series X. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň. Zábava může začít.

Parametry

Žánrzávodní
Druh licencekrabicová
ESRB ratingE
Česká lokalizacebez české lokalizace
Věk od3 roků
Hodnocení PEGI3

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hry pro Xbox Series Ubisoft