Hlavní obsah stránky

Milgamma N

  • Milgamma N
Milgamma N

Přípravek Milgamma N obsahuje kombinaci vitamínů skupiny B. Tyto vitamíny jsou nezbytné pro metabolismus nervových buněk.

Vybrat variantu (4)

Milgamma N 50 cps.

4 varianty pro
Milgamma N

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuWÖRWAG Pharma

Popis

Přípravek Milgamma N obsahuje kombinaci vitamínů skupiny B. Tyto vitamíny jsou nezbytné pro metabolismus nervových buněk.

Klíčové vlastnosti
  • obsahuje vysoké dávky vitaminů skupiny B – B1, B6 a B1
  • přispívá k výživě a regeneraci poškozených nervů
  • mírní bolesti zad

Jak funguje Milgamma N

Milgamma N se používá jako podpůrná léčba při onemocněních postihujících především periferní nervový systém (např. zánětlivá onemocnění periferních nervů a kořenů, onemocnění v rámci diabetes mellitus, následky chronického alkoholismu, obrna lícního nervu, postižení trojklanného nervu, kořenové syndromy, pásový opar apod.). Dále se používá u stavů se zvýšenou potřebou vitamínů skupiny B.

Dávkování a způsob užití

Obvykle se užívá 1 tableta 3x denně. V lehčích případech nebo v rekonvalescenci stačí 1-2 obalené tablety denně. Tablety se polykají celé, nerozkousané, a zapíjejí se trochou tekutiny.

Možné nežádoucí účinky

Podobně jako všechny léky může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. V jednotlivých případech může dojít k výraznému pocení, ke zrychlení srdeční frekvence, k výskytu akné nebo alergických reakcí (svědění kůže až vyrážka). Lék milgamma N nemá vliv na schopnost řídit a obsluhovat stroje.

Těhotenství a kojení

Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Nedoporučuje se užívat přípravek milgamma N cps v těhotenství a v období kojení.

Doporučení

Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky