Hlavní obsah stránky

Microsoft Windows 11 Pro

Přichází osvěžující prostředí do vašeho počítače pomocí systému Windows 11 a jeho nástrojům. Operační systém Windows 11 se od svého předchůdce Windows 10 neliší tak výkonem či zabezpečením, ale výrazně svým vzhledem.

Vybrat variantu (7)

Microsoft Windows 11 Pro OEM DVD CZ 64-bit

7 variant pro
Microsoft Windows 11 Pro

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMicrosoft

Popis

Přichází osvěžující prostředí do vašeho počítače pomocí systému Windows 11 a jeho nástrojům. Operační systém Windows 11 se od svého předchůdce Windows 10 neliší tak výkonem či zabezpečením, ale výrazně svým vzhledem.

Klíčové vlastnosti
  • celková změna vzhledu
  • nové a jednoduché nástroje
  • widgety

Operační systém Windows 11 se přizpůsobí na míru

Nadešel čas doladit pracovní prostředí. Jednoduché nástroje obsažené ve Windows 11 se vám budou snažit pomoci optimalizovat prostor na obrazovce a maximalizovat tak vaši produktivitu. Navíc máte možnost vytvořit skupinu oken a pracovat s ní najednou, takže okna nemusíte připínat stále dokola. Design je uhlazenější, praktičtější, lépe nastavitelný na míru a zároveň nemá tendenci rušit samotného uživatele.

Windows 11 Widgets
Widgety

S rostoucí prostorem pracovní plochy musí přijít změny, které usnadní uživateli jeho práci. V předchozích edicích Windows nabídnul Microsoft výrazná vylepšení práce s okny, ale teď jde ještě dál a klade větší důraz na multitasking. Můžete zvolit rozložení do několika oken a vybírat si aplikace a složky, které zrovna potřebujete.

Windows 11 Start
Kreativita a řád

Nejvýraznější změnu vidíte hned na hlavním panelu a v nabídce Start, protože poprvé v historii Windows je hlavní panel zarovnaný na střed. Vzhledem k čím dál větším obrazovkám dává smysl mít otevřené aplikace a jednotlivá okna přímo před očima a nemuset otáčet hlavou. Možnost zachovat si standartní zarovnání doleva zůstává.

Windows 11 multitasking
Uzpůsoben i pro dotykové obrazovky

U virtuální dotykové klávesnice jde o vylepšení na displeji díky novým motivům včetně možnosti použít vlastní fotografii. Nově je k dispozici hlasové zadávání, nová dotyková gesta nebo speciální menu pro dotykové pero. Velkých změn dozná také Nastavení, které bude snazší pro orientaci a chytře řešené tak, aby nejčastěji používané volby byly hned nahoře.

Windows 11 aplikace
Snadné propojení s přáteli

Nově vznikne možnost spouštět na desktopu vybrané aplikace pro Android. Přímo z plochy se snadno připojíte na Teams. Chat a volání je vestavěné do hlavního panelu a plynule se integrují s aplikacemi Outlook nebo Kalendář. Své přátelé a kolegy budete tak mít na dosah pár kliknutí. Microsoft mění vzhled i svého kancelářského balíku Office, respektive Microsoft 365. V základním motivu bude vzhled modernější.

firemní Windows 11
Verze Professional

Rozšiřuje verzi Home o možnosti pro firemní použití. Samozřejmostí je cloudová správa a kompatibilita aplikací a procesů se základem z Windows 10 pomocí služby App Assure. Naleznete známou správu skupin, nastavení připojení k doméně, Microsoft Store pro firmy, Windows Update pro firmy ale také správu mobilních zařízení nebo WIP, která pomáhá chránit podnikové aplikace a data před náhodným únikem dat.

Windows 11 Requirements
Minimální požadavky
  • 1 GHz procesor nebo rychlejší se 2 nebo více jádry kompatibilní se 64bitovou architekturou
  • 64 GB úložiště nebo větší a 4 GB RAM
  • Kompatibilní grafická karta s DirectX 12 nebo novější s ovladačem WDDM 2.0.
  • Obrazovka s vysokým rozlišením (720p), který má větší úhlopříčku než 9”, 8 bitů na barevný kanál.
  • Připojení k internetu a účet Microsoft
  • Rozhraní UEFI a TPM (Trusted Platform Module) verze 2.0
Pracujte a hrajte si

Operační systém s číslem 11 nabízí spoustu nových elegantních animací a snaží se tlačit na praktické a moderní funkce. Práce s více plochami, zpřehlednění a modernizace aplikací a nástrojů, nakupování, komunikování, streamování nebo hraní her. K tomu vše chce Windows 11 přispět svým designem, efektivními nástroji a s co nejmenším počtem kliknutí.

Parametry

Operační systémWindows 11 Pro
Bitová verze64-bit
Přenositelnost licencene
Druh licenceelektronická
CZ lokalizaceano
Typ licenceOEM

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Operační systémy Microsoft

Všechny operační systémy Microsoft