Hlavní obsah stránky

MGA Rainbow High Color&Create Fashion DIY Doll

Stejně jako duha je Rainbow High Color&Create Fashion DIY Doll od výrobce MGA jedinečnou značkou hraček, která inspiruje děti, aby byly jedinečné. Barevná, výrazná a inkluzivní řada módních panenek povzbuzuje děti, aby byly kreativní ve svých příbězích, umění a osobnostech a zároveň byly vždy věrné tomu, kým chtějí být.

Vybrat variantu (3)

MGA Rainbow High Color&Create Fashion DIY Doll fialové oči

3 varianty pro
MGA Rainbow High Color&Create Fashion DIY Doll

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMGA

Popis

Stejně jako duha je Rainbow High Color&Create Fashion DIY Doll od výrobce MGA jedinečnou značkou hraček, která inspiruje děti, aby byly jedinečné. Barevná, výrazná a inkluzivní řada módních panenek povzbuzuje děti, aby byly kreativní ve svých příbězích, umění a osobnostech a zároveň byly vždy věrné tomu, kým chtějí být. Se sadou Color&Create je tak snadné vytvořit si vlastní panenku DIY Rainbow High. S přiloženými duhovými smývatelnými fixy můžete

Parametry

Věk dítěte4 roky
S výbavouano
Sundatelné šatyano
Kloubováano
Dětský motivRainbow High
Výška28 cm
Pohlaví panenkyŽena

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Panenky MGA

Všechny panenky MGA