Hlavní obsah stránky

Metabo KGS 216 M

  • Pokosová pila Metabo KGS 216 M
  • Pokosová pila Metabo KGS 216 M
  • Pokosová pila Metabo KGS 216 M
Pokosová pila Metabo KGS 216 M

Pokosová pila Metabo KGS 216 M je jako stvořená pro přesné řezání nejen dřevěných materiálů. Hlavní výhodou pokosové pily je možnost řezání pod úhlem a její široké uplatnění při jakékoli práci se stavebním řezivem.

Vybrat variantu (3)

Metabo KGS 216 M bez příslušenství

3 varianty pro
Metabo KGS 216 M

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMetabo

Popis

Pokosová pila Metabo KGS 216 M je jako stvořená pro přesné řezání nejen dřevěných materiálů. Hlavní výhodou pokosové pily je možnost řezání pod úhlem a její široké uplatnění při jakékoli práci se stavebním řezivem. Pokosová pila Metabo nesmí chybět v žádné domácí ani profesionální dílně.

Klíčové vlastnosti
  • výkon 1500 W
  • snadno přenositelná
  • laser pro přesné zobrazení řezu
  • integrovaný odsávač třísek
  • LED osvětlení

Pokosová pila Metabo KGS 216 M

Pila s radiálním pojezdem od firmy Metabo si hravě poradí s řezáním dřeva, obkladových desek, plastů a neželezných kovů. Nabízí možnost řezání i při takzvaném úkosu. Pokosovou pilu využije nejen zdatný řemeslník, ale hlavně každý, kdo rád pracuje se dřevem ať už při tvorbě lavičky, dřevěné pergoly nebo psí boudy.

Metabo KGS 216 M bile pozadi
Kompaktní pevná konstrukce

Výkonná pokosová pila Metabo KGS 216 M s uživatelsky přívětivou konstrukcí a příkonem 1500 W má kompaktní a lehký design vhodný ke snadnému přenášení i jednou rukou. Robustní konstrukce z hliníkového tlakového odlitku pro nejtvrdší požadavky představuje hlavní přednosti této oblíbené pily.

Metabo KGS 216 M kotouc detail
Všestranný pomocník

Samotná pila nabízí mnoho všestranných funkcí, jako například možnost řezu pod úhlem 90°/45°, nebo rychlé a přesné nastavení běžných úhlů prostřednictvím klidových poloh. Velmi přesný laser zaručuje vysokou přesnost řezu. Sklopná hlava pily má dostatečný rozsah i pro zadní řezy. K dispozici je integrovaný odsávač třísek a prachu.

Metabo KGS 216 M zboku
Funkce pro usnadnění práce

Práci vám zjednoduší jasné pracovní LED osvětlení k nasvícení místa řezu, které je napájené ze sítě, tudíž není potřeba žádná baterie. Díky aretaci vřetena bude výměna pilového kotouče hračkou, není totiž potřeba demontovat ochranný kryt. Všechny stupnice a ovládací prvky jsou viditelné z pracovní polohy, což zajistí pohodlné a intuitivní ovládání pily.

Parametry

Hmotnost13,5 kg
Příkon1200 W
Určení pilyuniverzální
Maximální hloubka řezu6,5 cm
Typ pohonu pilyelektrická
Maximální otáčky5000 ot/min.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Pokosové pily Metabo

Všechny pokosové pily Metabo