Hlavní obsah stránky

Mattel Matchbox HLH04 adventní kalendář 2023

  • Mattel Matchbox HLH04 adventní kalendář 2023
  • Mattel Matchbox HLH04 adventní kalendář 2023
Mattel Matchbox HLH04 adventní kalendář 2023

Adventní kalendář přináší svátečního ducha fanouškům Matchboxu od výrobce Mattel s širokou řadou vozidel a doplňků s autentickým a realistickým dekorem, který děti i sběratelé milují. Každý den odhalíte nové překvapení při odpočítávání 24 dní a nakonec získáte 10 aut Matchbox v měřítku 1:64 a různé dovolenkové doplňky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMattel

Popis

Adventní kalendář přináší svátečního ducha fanouškům Matchboxu od výrobce Mattel s širokou řadou vozidel a doplňků s autentickým a realistickým dekorem, který děti i sběratelé milují. Každý den odhalíte nové překvapení při odpočítávání 24 dní a nakonec získáte 10 aut Matchbox v měřítku 1:64 a různé dovolenkové doplňky. Přední panel adventního kalendáře lze otevřít a okamžitě slouží jako hrací podložka pro slavnostní hru s vozidly a příslušenstvím.

Parametry

Věk dítěte3 roky
Angličákne
Adventní kalendářano
Druh modeluauto
Barvavícebarevná
Produktové čísloHLH04

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Autíčka a jiné modely Mattel

Všechny autíčka a jiné modely Mattel