Hlavní obsah stránky

Matchpoint Tennis Championships Legends Edition Xbox Series X

  • Matchpoint Tennis Championships Legends Edition Xbox Series X
Matchpoint Tennis Championships Legends Edition Xbox Series X

Vaše hvězdná kariéra začíná s novou tenisovou sezónou. Je na čase chopit se rakety, vyběhnout na kurt a stát se dalším mistrem světa v tenise.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKalypso media

Popis

Vaše hvězdná kariéra začíná s novou tenisovou sezónou. Je na čase chopit se rakety, vyběhnout na kurt a stát se dalším mistrem světa v tenise. Váš soupeř je na hřišti a publikum čeká na nadějného vyzyvatele pro velké finále. Jste připraveni na Matchpoint?

Vstupte v Matchpoint Tennis Championships Legends Edition PS4 do světa profesionálního tenisu s vámi vytvořenou postavou. Nastavte jí vzhled. Navlečte jí do některé ze známých tenisových značek, a především jí navolte, která z rukou se stane její hlavní zbraní.

Poznejte taktiku svých rivalů. Najměte si profesionálního trenéra. Nechte ho, aby vám skrze trénink pomohl zlepšit vaše silné stránky. Potlačte s ním své slabiny, jež vám brání ve vítězství.

Vyzvěte své soupeře z řad umělé inteligence, nebo se dejte do boje proti hráčům z celého světa. Neschází tu ani režim sdílené obrazovky, takže si můžete zahrát přímo s vedle sedícím kamarádem.

Vychutnejte si hru na maximum díky konzoli Xbox Series X. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň. Zábava může začít.

Parametry

Žánrsportovní
Druh licencekrabicová
Podpora 4Kne
Česká lokalizacebez české lokalizace
Věk od3 roků
ESRB ratingE

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné