Hlavní obsah stránky

Marshall Major IV BT

  • Sluchátka Marshall Major IV BT
  • Sluchátka Marshall Major IV BT
  • Sluchátka Marshall Major IV BT
  • Sluchátka Marshall Major IV BT
Sluchátka Marshall Major IV BT

Seznamte se s dalšími ikonickými sluchátky od společnosti Marshall – Major IV, bezdrátová sluchátka, která nabídnou více než 80 hodin špičkového poslechu vaší oblíbené hudby, pohodlné rychlonabíjení a vylepšený ergonomický design. S více než třemi dny bez nabíjení již nebudete muset každou chvíli řešit, kde sluchátka nabít.

Vybrat variantu (2)

Marshall Major IV BT hnědá

2 varianty pro
Marshall Major IV BT

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMarshall

Popis

Seznamte se s dalšími ikonickými sluchátky od společnosti Marshall – Major IV, bezdrátová sluchátka, která nabídnou více než 80 hodin špičkového poslechu vaší oblíbené hudby, pohodlné rychlonabíjení a vylepšený ergonomický design. S více než třemi dny bez nabíjení již nebudete muset každou chvíli řešit, kde sluchátka nabít. Bluetooth sluchátka Major IV přináší charakteristický zvuk společnosti Marshall, kterým se proslavila po celém světě. Zcela jistě

Parametry

Typ slucháteknáhlavní
Konektor3,5 mm jack
Citlivost99 dB
Délka kabelu1,5 m
Impedance32 Ω
Frekvence od20 Hz

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sluchátka Marshall