Hlavní obsah stránky

Marantz AV NR1200 stříbrný

  • AV přijímač Marantz AV NR1200 stříbrný
  • AV přijímač Marantz AV NR1200 stříbrný
  • AV přijímač Marantz AV NR1200 stříbrný
AV přijímač Marantz AV NR1200 stříbrný

Stereofonní AV receiver se síťovými funkcemi, HDMI konektivitou a multiroomovým systémem HEOS v nízkém - slim provedení. Díky plně diskrétní konstrukci zesilovače a s proslulým zvukem, je NR1200 ideální pro náročné milovníky hudby, kteří žádají jak vynikající kvalitu hudby, moderní možnosti streamování, tak i digitální konektivitu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMarantz

Popis

Stereofonní AV receiver se síťovými funkcemi, HDMI konektivitou a multiroomovým systémem HEOS v nízkém - slim provedení. Díky plně diskrétní konstrukci zesilovače a s proslulým zvukem, je NR1200 ideální pro náročné milovníky hudby, kteří žádají jak vynikající kvalitu hudby, moderní možnosti streamování, tak i digitální konektivitu. Vestavěná technologie HEOS vám poskytuje neomezené možnosti ve streamování hudby. Poslouchat internetové rádio, hudbu

Parametry

Hudební výkon210 W
USB vstupano
FM tunerano
Počet HDMI vstupů5
Optický vstupano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

AV přijímače Marantz