Hlavní obsah stránky

Malý pražský erotikon - Patrik Hartl (2021, brožovaná)

  • kniha Malý pražský erotikon - Patrik Hartl (2021, brožovaná)
kniha Malý pražský erotikon - Patrik Hartl (2021, brožovaná)

Malý pražský erotikon je druhým románem režiséra a autora úspěšných divadelních komedií Patrika Hartla, jehož literární prvotina Prvok, Šampón, Tečka a Karel se těší velkému zájmu čtenářů. Tento nový román je díky autorovu nekonformnímu nadhledu a smyslu pro humor určený i těm, kteří bývají ke knížkám o lásce zpravidla nedůvěřiví.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBourdon

Popis

Malý pražský erotikon je druhým románem režiséra a autora úspěšných divadelních komedií Patrika Hartla, jehož literární prvotina Prvok, Šampón, Tečka a Karel se těší velkému zájmu čtenářů. Tento nový román je díky autorovu nekonformnímu nadhledu a smyslu pro humor určený i těm, kteří bývají ke knížkám o lásce zpravidla nedůvěřiví. Na Babě stojí nad strání s výhledem na Prahu dvě sousedící řadovky, ve kterých bydlí rodiny, jejichž členové prožívají pod povrchem zdánlivě všedních dní nečekaně osudové milostné příběhy.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2021
Produktové číslo978-80-7611-042-7
Počet stran440
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Romány, povídky, novely Bourdon

Všechny romány, povídky, novely Bourdon