Hlavní obsah stránky

LR Colostrum Liquid

  • LR Colostrum Liquid
  • LR Colostrum Liquid
  • LR Colostrum Liquid
LR Colostrum Liquid

Oblíbený tekutý doplněk stravy obsahující kolostrum a využívající vysoce jakostní a šetrný postup výroby za studena. Nechte pocítit jeho výsledky, které patří v péči o imunitu mezi špičku.

Vybrat variantu (2)

LR Colostrum Liquid 125 ml

2 varianty pro
LR Colostrum Liquid

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLR Health & Beauty

Popis

Oblíbený tekutý doplněk stravy obsahující kolostrum a využívající vysoce jakostní a šetrný postup výroby za studena. Nechte pocítit jeho výsledky, které patří v péči o imunitu mezi špičku.

Klíčové vlastnosti
  • obsahuje 100% tekuté kolostrum
  • čistý přírodní produkt
  • pro dobré zdraví a podporu imunity
  • pro všechny věkové kategorie

Nastartujte imunitu s LR Colostrum Liquid

Vysoká kvalita Colostra od výrobce LR Health & Beauty Systems je dána tím, že všechny výrobní kroky jsou podstupovány kompletně v Německu a důsledně kontrolovány. Vedle těchto kontrol kvality prověřuje každý krok zpracování produktů pravidelně SGS Institut Fresenius.

tekuté kolostrum LR Colostrum Liquid
Šetrným postupem ke zdraví

LR používá výhradně mlezivo z prvních hodin po porodu, a to od krav z německých chovů. Pro účely produktu se používají pouze přebytky mleziva, tedy pouze to, co telátka nevyužijí. Každá šarže produktu je zpětně vysledovatelná až k výrobnímu statku. Kompletní zpracování syrového mleziva probíhá pod přísnou kontrolou a nabízí tím 100% přírodní zdroj důležitých vitamínů, minerálů a biologicky aktivních látek. Užívejte samostatně nebo zapijte ovocnou šťávou. Nemíchejte však přípravek s teplými nápoji.

přírodní produkt LR Colostrum Liquid
Ochrana v každé náročné situaci

Kravské kolostrum obsahuje 30× až 40× více biologicky aktivních látek oproti lidskému a o jeho příznivém vlivu věděli už starověké civilizace a národy. Přípravek je proto určen pro všeobecné dobré zdraví a podporu imunity při přímém užívání, který vás podrží po náročném tréninku a nabídne kvalitní regeneraci pro tělo. Ať už máte náročné dny pro psychiku, jsou sychravé dny nebo vás čeká zkouškové období, můžete se posílit a cítit se tak lépe připraveni na jakoukoliv situaci.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Objem125 ml
Forma přípravkutekuté
BIOano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Přírodní produkty LR Health & Beauty