Hlavní obsah stránky

LOWA Tibet GTX Sepia/Black

Pánská treková obuv LOWA Tibet GTX Sepia/Black

Osvědčená pánská kožená tuhá pohorka je určena pro horolezectví, těžký treking a vysokohorskou turistiku se zátěží v náročném terénu. Má klasické šněrování, vysoký profil, ochranu paty a špičky proti okopu, gumovou obsázku po celém obvodu, všitý jazyk a vysoce kvalitní kožený svršek.

Vybrat variantu (13)

LOWA Tibet GTX Sepia/Black 46,5

13 variant pro
LOWA Tibet GTX Sepia/Black

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLOWA

Popis

Osvědčená pánská kožená tuhá pohorka je určena pro horolezectví, těžký treking a vysokohorskou turistiku se zátěží v náročném terénu. Má klasické šněrování, vysoký profil, ochranu paty a špičky proti okopu, gumovou obsázku po celém obvodu, všitý jazyk a vysoce kvalitní kožený svršek. Patentovaná asymetrická konstrukce jazyka C4 s ohybovou zónou a vnitřnímu výztuhami navádí holeň nohy během kroku fyziologickým směrem. Snižuje tak svalové namáhání a zlepšuje stabilitu kroku. Vykrojení jazyka odstraňuje při ohybu tlak na kotník.

Parametry

Velikost nohy (EU)46,5
Barvahnědá
Materiál obuvikůže

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Pánská treková obuv LOWA

Všechny pánská treková obuv LOWA